Podczas środowej manifestacji przed Sejmem policja skuła kajdankami Klementynę Suchanow. Aktywistka Strajku Kobiet została zabrana przez funkcjonariuszy na komendę przy ulicy Wilczej w Warszawie. Nasza kamera uchwyciła moment zatrzymania i wyprowadzenie Klementyny Suchanow z terenu Sejmu. Zobaczcie.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pani Klementyno! To Pani ma rację, a nie oni.! Pani jest tam, gdzie my byliśmy,a oni tam, gdzie ZOMO!
  Za kilka lat historycy w pracach na temat "czarnego okresu demokracjiza NIErządu PiSS" będą o Pani pisać: opozycjonistka represjonowana w okresie reżimu PiSS...
  @mamami70
  Rodacy
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Czytajac wiadomosci o przewiezieniu w bagazniku dwoch Obywateli RP, przypomniala mi sie scena z filmu na podstawie powiesci Isabel Alende "Dom dusz". Bohater podczas najbardziej krwawego faszystowskiego puczu Pinocheta, przemyca swojego zagrozonego ziecia pod siedzeniem swoje samochodu na eksterytorialny teren ambasady USA. Jestesmy w tym pisim matrixie, w pisim stanie demokracji, w swoistym kaczynskim rezimie, gdzie obywatele, aby mogli zamanifestowac, musza byc przemycani na teren sejmu zawlaszczony przez Kuchcinskiego. Dzieki Liberalnym i Spolecznym za odwage, za niezlomna postawe, ktorej tak czesto brakuje reszcie opozycji. Wczoraj kazdy z poslow opozycji mogl w bagazniku samochodu przewiezc co najmniej jednego z Obywateli RP, bylaby to demonstracja wielkiej sily opozycji, a zrobili to tylko Liberalni i Spoleczni!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  ZASTANAWIAM SIE NA CO POLACY CZEKAJA, PRZECIEZ TO JAWNA ZMIANA USTROJU. ZAPLACZECIE WSZYSCY,ALE BEDZIE ZA POZNO.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pierd....e kulsony!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pisowskie łajzy i tchórze, niech was trafi... Zomowcy zapomnijcie o emeryturach, przyjdzie czas rozliczenia. Sam pis dał temu przykład.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `