'To rozpaczliwa próba ratowania reputacji Polski na arenie międzynarodowej'-tak o trzęsieniu ziemi w rządzie mówi wiceprezes PSL. Odwołanie szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego nazywa 'sukcesem'. Adam Jarubas był kandydatem PSL na prezydenta. Potwierdza, że ludowcy pójdą do wyborów samorządowych samodzielnie. 'Budowa wielkiego obozu zjednoczonej opozycji służyłaby interesowi PiS-u'- twierdzi wiceprezes PSL. Adam Jarubas w 2015 roku wszedł do prezydenckiej Narodowej Rady Rozwoju. Nie wyklucza, że pójdzie śladami Ryszarda Bugaja i na znak protestu ją opuści. Co jeszcze robi u boku prezydenta? Dlaczego nazywa PiS partią neobolszewicką? Zobacz wywiad Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Obudził się inteligencik. 2 lata za późno
  @thorgal40
  lepiej późno niż wcale...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Się obudził! Po dwóch latach doszło do niego, ze PiSS to partia bolszwicka?! To dziwne... Zdaje się, ze to on, a nie ja jest zawodowym politykiem... To dlaczego ja to wiedziałem już 3 lata temu, a on dopiero teraz?!...
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Panie Jarubas! zastanawiaj się, zastanawiaj............................................................... ty ch...
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Jak slysze ten zwrot, ze prezydent sie stara to rece opadaja. On ma obowiazki i ty doradco tego nie rozumiesz gledzac cos, ze sie stara. Nie wiem co ci ludzie robia w parlamencie? kto ich wybiera? Zenujacy jest poziom intelektu. Nie rozumieja co znaczy byc prezydentem i zostaja doradcza prezydenta.. Tylko wstydzic sie mozna za tych niedojrzalych" poslow, ktorzy nie maja nic do powiedzenia a to jeszcze vice marszalek nazywany marszalkiem przez grezcznosc. Szkoda,ze tej grzecznosci nie ma wasz sekretarz pparti, ktory nie potrafi sie zachowac w sejmie czy w potocznych wystapieniach publicznych. ten "krasnal" potrafi powiedziec dziennikarzom "w tych warunkach nie udzielam wywiadow'...a ci gonia tego krasnala zaslonietego wianuszkiem obstawy, ktora wpuszczaja nawet do Sejmu. O zgrozo, gdzie my zyjemy?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pani Justyno. Niech Pan schowa te pazury! Patrzeć nie można. Bardziej delikatnie jeszcze bym prosił o wyprostowanie się, o nie chowanie głowy między ramionami. Będzie lepiej wyglądało.
  @rzabojat
  racja, wyjątkowo dziwnie wygląda - trochę jak by to było halloween + jakaś rozedrgana. fatalny wywiad, chociaz swoją drogą facet jest strasznie kluchowaty.
  stanowczo powinna coś zrobić z włosami. może grzywka bardziej by jej pasowała?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @rzabojat
  I ten makijaż oczu...W XXI wieku jest mnóstwo tuszy, które nie sklejają rzęs. I świetnych kolorów cieni, które pomagają skorygować niedoskonałości urody, choćby za mało lub za bardzo otwarte oczy. Można zdziałać cuda. I można się tego nauczyć, nawet z netu, lub oddać się w ręce dobrej wizażystki. Jak kto woli i może. Bycie osobą publiczną, jaką jest pani redaktor, zobowiązuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @rzabojat
  Esteta sie znalaazl.
  Cos z Polakami niee tk. narod naucycieli, prokuratorow, sediow. Dla ciebie cos z twojej beeczki
  nie wkladj paluchow do geby kiedy jesz pizze .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tosemja
  Nie pojmuja tych estetoww. nie mowi siee o temacie, a o wygladzi reporterki. Kiltuny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0