- Gdy ta ustawa wejdzie w życie, organizacje pozarządowe przestaną być wolne, niezależne i obywatelskie - mówi w 3x3 posłanka PO Monika Wielichowska. - Będą uzależnione od PiS, który w sposób uznaniowy i ideologiczny będzie rozdawać pieniądze - dodaje rozmówczyni Romana Imielskiego. Zapowiada, że we współpracy z Nowoczesną i PSL powstanie parlamentarny zespół ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zamierzamy napisać do prezydenta Andrzeja Dudy, by zawetował tę ustawę - stwierdza posłanka PO.

Podobnego zdania jest Urszula Pasławska (PSL), która także w programie '3x3' tłumaczyła, że Prawo i Sprawiedliwość chce 'zawłaszczyć państwo poprzez organizacje samorządowe.
Więcej
  Komentarze
  Apelowanie do prezydenta ,da ten sam efekt co pisanie listów na Berdyczów :(Przecież pisowi chodzi tylko i wyłącznie o wyprowadzenie budżetowych pieniędzy ,tak samo jak w przypadku tych od "obrony dobrego imienia pisowskie Polski ".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  z terrorystami sie nie rozmawia - to najrozsądniejsze zdanie w ostatnich miesiącach, wypowiedział je biedroń. Zadne apelowanie, rozmawianie z władza i z Dudą jest bez sensu. To polityczni przestępcy .
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Typowe dla pis-u, co nie moje to wróg.Wkrótce pisuary uznają że cały Naród jest wrogiem a może już tak jest ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PO znowu będzie pisać prośbę do Dudy żeby zawetował. Żałosne. Zamiast pisać do nikogo powinni sporządzić pierwszorzędny akt oskarżenia poszczególnych zbrodniarzy, z Dudą na czele.
  @maciej-ryszard
  Piękna rada, tylko "bajkowa". Może jakiś realny pomysł?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @BiZ
  Nie napisałem, że należy go złożyć teraz w jakimś sądzie. Należy go publikować i uzupełniać. Na przyszłość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0