- Dzisiaj premier Szydło z powodu rocznicy wybuchu II wojny światowej wygłosiła przemówienie, w którym powiedziała, że nie zgodzi się na to żeby innej kraje przemawiały do Polski z pozycji siły. Zrobiła analogię między tym, co dzieje się dzisiaj w sporze o praworządność w Polsce między naszym krajem i Unią Europejską, a tym co się działo w 1939 roku, kiedy Niemcy napadły na Polskę - to niemądra, tandetna propaganda pozbawiona rozumienia historii - komentuje Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Jego zdaniem, robienie takich aluzji i analogii jest niemądre, zaczepne prowokacyjne i bezmyślne. Piotr Stasiński zwraca również uwagę, że w życie wchodzi właśnie reforma edukacji. - Zaczyna się szkoła, która jest przewrócona do góry nogami przez reformę minister Zalewskiej.
Komentarze
Panie Redaktorze, w samo sedno. Niestety...
już oceniałe(a)ś
5
0
Też pytanie . Każdej władzy jest taki potrzebny . PiS jedynie przekroczyła wszelkie normy przyzwoitości i dobrego smaku .
@ebz195224
co niby jest potrzebne?
już oceniałe(a)ś
1
0
Panie Redaktorze dlaczego nie ma Pana w Loży Prasowej ? brakuje Pana komentarzy i opinii...
już oceniałe(a)ś
1
0
Jak tak dalej będzie to granice wokoło Polski same się zamkną. Tytuły po szkołach za granicą nie będą uznawane, żadnevumowy handlowe, ani prawne nie będą ważne. Polska stania się dzikimi kresami bezprawia i biedy. Kto wtedy będzie te masy uciekinierów chciał przyjąć? Sami ich nie chcemy, więc to odbije się bezpośrednio na nas samych.
już oceniałe(a)ś
1
0
`