Jak co roku, w dniu Święta Wojska Polskiego, ulicami Warszawy przeszła defilada wojskowa. Można było zobaczyć ok. 1,5 tysiąca żołnierzy, czołgi i wozy rakietowe. Nad Warszawą przeleciały myśliwce, śmigłowce i samoloty. Zobacz, jak wyglądała ta wyjątkowa prezentacja Wojska Polskiego.
Więcej
  Komentarze
  Strasznie groznie wygladaja te 4 quady. Agresor jak je zobaczy to sie zabije smiechem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Pokazówka,udawanie mocnych a wróg w tym przypadku pogoda niszczy kraj. Po czterech dniach wysyła się 60 obrońców, powtarzam po czerech dniach,zwołuje sztab kryzysowy,obiecuje pomoc..Może zamiast defiladowego wojska zacznijmy hodować gęsi ,bo te choćby gęganiem nas ostrzegą.
  @klara551 Sorry, nie mamy Kapitolu, więc hodujmy raczej kury..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Z pewnoscia Putin strasznie sie przestraszyl.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Prawie taka defilada jak u Putina i Kim Dzong Una. Jakos w USA, a miszkam tutaj prawie 40 lat defilady wojskowej na ulicach jeszcze nie widzialem ..... nawet w TV. Czy defilady to jest syndrom slabych ..... zeby sie podbudowac?
  @pismobeach1989 Pragne podkreslic, ze od czasow drugiej Wojny Swiatowej USA nie wygraly zadnej wojny, zas przegraly sporo. Moze dlatego, ze nie organizuja defilad???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @hardy <<>> Wojny w Korei i Iraku USA wygrały. Z kolei największe defilady w naszym kręgu kulturowym urządzają Rosja i Francja - czyli kraje które faktycznie po 1945 raczej nie wygrywały wojen...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  I we mnie defilady wojskowe wzbuczaja niesmak......
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `