Zmarła szósta ofiara nawałnic, które w weekend przeszły nad Polską. To mieszkanka Trzecianowa w Wielkopolsce, która schroniła się przed burzą w stodole. Budynek zawalił się. Do gminy Rytel na Pomorzu skierowano wojsko. Poszkodowani w wyniku nawałnic mają otrzymać pomoc. Żywioł kompletnie zniszczył co najmniej 30 tysięcy hektarów lasów. Straty w drewnie szacuje się na 7 mln metrów sześciennych. Takiej katastrofy nigdy nie było.

W przeddzień Święta Wojska Polskiego Antoni Macierewicz znów o Smoleńsku. Zakazano otwierać trumny, śledztwo oddano w ręce rosyjskie, bo bano się prawdy ? powiedział żołnierzom podczas uroczystości wręczenia awansów i wyróżnień.

Jest amatorskie nagranie z tragedii w Charlottesville w stanie Virginia. Podczas największego od lat zgromadzenia skrajnej prawicy doszło do strać. 20-letni kierowca wjechał w kontrmanifestantów i zabił działaczkę na rzecz praw człowieka. 34 osoby zostały ranne. Trump nie potępił białych ekstremistów.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  "...śledztwo oddano w ręce rosyjskie..." Mistrz nieznaczących - ale bezpiecznych na użytek procesowy - fraz. Polskie śledztwo oddano w polskie ręce prok. Pasionka, a rosyjskie Rosjanie sami sobie oddali.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `