'Wyborcza.pl' opublikowała dziś nagrania, które dowodzą, że policja inwigilowała uczestników stowarzyszenia Obywatele RP i posła Ryszarda Petru. Do sprawy odniósł się lider Nowoczesnej, który stał się jednym z 'bohaterów' nagrań. - Nie jest prawdą to, co mówi PiS, że była to ochrona Sejmu. (...) Tego typu sytuację, według mojej wiedzy, oznacają, że prowadzone są wobec mnie działania operacyjne - mówił Ryszard Petru na konferencji prasowej zorganizowanej przed budynkiem MSWiA w Warszawie.

Jaką wiadomość przekazał Ryszard Petru do działaczy Prawa i Sprawiedliwości? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Rysiek powiedz, że Cie sciagli, palami bili, ze z posterunku przez okno uciekles. "Bohater" Frasynkuk na pólkę z "ojcem solidarnośćiowej rewolucji" Wałęsą chętnie doradzą w kwestii legendowania bohaterow opozycji. Zuch Rysio, Zuch nad Zuchy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jedno jest pewne, że Rysiek śladów nie będzie zacierał, bo po czym, po Rubikoniu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To dla bezpieczeństwa Ryszarda. A gdyby go napadło 6 króli?? Wtedy by dopiero było wielkie halo gdzie była policja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  będzie komu za pare lat obniżąć emerytury za prace rzecz na totalitarnego państwa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Tak samo robili ubecy". Bo to są ci sami ubecy co kiedys. TW "balbina", towarzysz prokurator piotrowicz, TW "wolfgang", i wielu innych weteranow. A kiszczak-blaszczak (glowny higienista odbytnicy "prezesa") zrobi czego partia od niego oczekuje. Dla odwrocenia uwagi pisowcy wynalezli "bolka". Bolszewicy tak maja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0