Widać wyraźnie, że PiS kompletnie ignoruje opozycję parlamentarną - mówi w 3x3 poseł PSL Marek Sawicki. Najgorsze jest to, że PiS zwykłymi ustawami zmienia konstytucję, za co wcześniej czy później politycy PiS odpowiedzą przed Trybunałem Stanu - dodaje rozmówca Agaty Kondzińskiej. Jego zdaniem, prawnicy będą się musieli zastanowić, czy Jarosław Kaczyński, który jest szeregowym posłem ale wszystkim kieruje jak pierwszy sekretarz, jako poseł narusza prawo uczestnicząc w łamaniu konstytucji.
Więcej
  Komentarze
  Bez złudzeń,nikt nikogo nie ukarze,po to tak skonstruowano system , powołując trybunał stanu i uzależniając uchylenie immunitetu od decyzji izby sejmu oraz pozostawiając w kompetencji głowy państwa relikt z okresu władzy absolutnej w postaci prawa łaski,by nie było szans nikogo z nich ukarać,czy z lewa,czy też z prawa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A kiedy wy odpowiecie za swoje afery i rozsprzedanie Polski .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dodatek. pis sie kiedys skonczy i jak wszystkie dyktatury. Ci, co ich wybierali, musza sobie zadac pytanie, ile odpowiedzialnosci za to dzwigaja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dołącz do dyskusji
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I stalo sie. Polscy faszysci sa u wladzy. I bedzie jeszcze gorzej. Plakc sie chce. Ci, co spoleczenstwo dziela, nigdy nie maja racji. Nawet komunisci mieli wiecej honoru.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Spokojnie panie Marku, jest taki termin jak sprawstwo kierownicze, które pasuje idealnie do struktury mafijnej, jaką jest PiS, więc Jarek Kaczyński też będzie siedzieć. Pytanie, czy w więzieniu czy jednak w psychuszce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trzeba bylo sie madrzyc przed wyborami - panie Sawicki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Spokojnie panie Sawicki, przed nimi do ukarania całe rzesze "działaczy" z PSL i PO.
  @Antoni Antczak Antek wroc na wies I skoncz ta szkole podstawowa bo widac ze rozumu to ci Bog nie dal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0