Już drugi dzień parlamentarzyści debatują nad ustawą o Sądzie Najwyższym, która podporządkuje wymiar sprawiedliwości partii rządzącej. Projekt ustawy trafił do sejmowej komisji sprawiedliwości. Przed posiedzeniem doszło jednak do skandalicznego zachowania Krystyny Pawłowicz. 'Zamknijcie mordy' - słowa te posłanka PiS wykrzyczała w stronę członków opozycji.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wygląda, że kolejna złota myśl prezesa, po "spieprzaj dziadu", weszła do języka. Na razie tylko u wyznawców, ale zawsze to coś! Przepraszam purystów językowych, ale nie dałem rady napisać prezes z dużej litery. Nie da się.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Toż to język tych leprzych polaków. Jak takie coś dostało sie do sejmu???? Brawo dla wyborców. Gdyby to jakaś ździra stojąca w bramie, próbował bym jakoś zrozumieć, ale poseł prawie IV RP i to tem prawy i sprawiedliwy a w dodatku Jaruś K. któremu hgw czemu puszczaja zwieracze. Wstyd się przyznać że jestem Polakiem, bo będą się śmaiać ze mnie. Wy suwereni, wciąż podkreślający w swych pompatycznych przemówieniach o godności, patriotyźmie, prawie a również o "poległych " w tej nieszczęliwej katastrofie, nie znacie znaczenia tych słów. jesteście poprosty popaprane kmioty. Ale i na was przyjdzie koniec i mam nadzieję, że ktoś z jajami rozliczy was. Bo jesteście gorszą zarazą niż komuna, bo zabieracie ludziom rzeczywistość, nie marzenia. Poszli w pisu, won!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pawłowicz, to ten mutant od Pawłowa?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ta osoba nadaje sie do grup kiboli a nie na posła RP
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a ten pis-prymityw to tylko tak kwacze jak mu ten psychopata rozkazuje!!! ten tzw. pis to tylko chamdstwo i najgorszy element!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niech oni wezma slub z jarkiem , dla higieny. Psychicznej . Beda sie razem dobrze bawic.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a ta ma morde jak Tatar dupę!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kiedy kara dla pani doktor habilitowanej? Innych karano za mniejsze błahostki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `