Przed barierkami i kordonem policji trwają przygotowania do kolejnego protestu w obronie Sądu Najwyższego. Manifestanci sprzeciwiają się planom rządowych reform, które uzależniają od partii rządzącej system sądownictwa w Polsce. Protest zapowiedziano na godzinę 18, ale zmiana porządku obrad Sejmu i przesunięcie na dzisiejszy poranek dyskusji na temat ustawy o Sądzie Najwyższym, sprawiły, że manifestanci zbierają się pod Sejmem już teraz. Zobacz naszą relację spod Sejmu.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Bezczelna Szydło kłamie jak z nut!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ktoś wie gdzie mieszka BŁASZCZAK? Czy ktoś wie gdzie mieszka KEMPA? Czy ktoś wie gdzie mieszka SZYDŁO? Czy ktoś wie gdzie mieszka ZIELIŃSKI? Czy ktoś wie gdzie mieszka MACIEREWICZ? Czy ktoś wie gdzie mieszka KARCZEWSKI? Czy ktoś wie gdzie mieszka ZŁODZIEJ BIERECKI? Czy ktoś wie gdzie mieszka POSEŁ BYDLAK? Czy ktoś wie gdzie mieszka GLIŃSKI? Czy ktoś wie gdzie mieszka SZYSZKO? Czy ktoś wie gdzie mieszka JAKI? Czy ktoś wie gdzie mieszka KUCHCIŃSKI? Czy ktoś wie gdzie mieszka ZIOBRO?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ktoś wie gdzie mieszka KACZYŃSKI?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No Ciamjdan jak się patrzy. Przyjdzie milion albo i dwa..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tłumy panie hyhyhy tłumy hmmmm policji? to gdzie kodziarstwo? na wywczasach w copot? :>>>>
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dzielni Warszawiacy przygotowali taczki. Teraz pora je załadować!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to jest walka o wszystko polska nie zasluguje na kaczy los.kto jest nie przekonany polecam książke tomasza Piątka "Maciarewicz i jego tajemnice" wszystko sie uklada jak klocki lego .oni realizuja plan totalnego oslabienia bezpieczeństwa tego kraju, jeśli przegramy to mozemy zapomniec o dlaszym czlonkostwie w UE, ONZ. jak to Maryla R. śpiewala " drugi raz nie zaproszą nas wcale".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Parlament "demokratycznego" kaczystanu musi chowac sie za barierkami i zomo. Policja, pamietamy, ze zabijacie niewinnych ludzi bi piSSlamisci was kryja. Ale rozliczymy sie z wami! Zapomnijcie o emeryturach. W zomo nie bylo przynajmniej ochotnikow. Wy jestescie gorsi od ZOMO! Macie prawo odmowic brania udzialu w zamachu stanu! I bronicie zbrodniarzy!
  @esa11 tylu wariatów grasuje obecnie w Europie, że na Zachodzie to i wojsko stoi na ulicach hyhyhy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `