Brytyjska rodzina królewska to symbol tożsamości narodowej, a jednocześnie towar, który znakomicie się sprzedaje - mówi w 'Temacie dnia' dr Wioletta Wilk-Reguła, specjalistka ds. monarchii brytyjskiej. Jej zdaniem, wizyta w Polsce księcia i księżnej Cambridge to efekt zabiegów brytyjskiego MSZ, które chce w ten sposób ocieplić wizerunek Wielkiej Brytanii, nadszarpnięty przez Brexit. A kto może być lepszym ambasadorem niż księżna Kate i książę Wiliam - dodaje rozmówczyni Maćka Czajkowskiego.
Więcej
  Komentarze
  Dlatego odwiedzają kraj który właśnie staje się azjatycka dyktaturą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Brytyjska rodzina królewska" to zbieranina pasozytow, zyjacych a raczej zerujacych na Brytyjskim podatniku. Tylko panszczyznianego kmiota moze "wizyta" ktoregos z tych pasozytow podniecic. Zginajcie karki kmioty !
  @john666xxx Dlaczego os gaki, jak ty wypowada sie na temat ustroju innego kraju? Jakim prawem ? Nie masz nic komletnie nic ciekawego do powiedzenia oprucz kilku inwektyw taki poziom reprezentujesz przynosza nam wstyd. Dlaczego nie interesuje ciebie, ze n naszym panstwie boszewik demoije prace milionow ostatnixj 25 lt. I to robi bolszewik, ktory sie z bratem uwlaszczyl z majatku PRL najwiecj ze wszystkich innych ...jego artia to jedyna z kapitalem zakladowym z tych rozkradzionych pieniedzy PRL ! Dlaczego nie przeszkadza ci ktos taki.? Dlaczego Nie ma cie przez Sejmmem w protescie? Nie masz odrobiny czlowieczenstwa w sobie, odrobiny inteligencji. Sakulty rycerski leb czyli czerep, a ktory wlkada swoje wiadomsci radio torunskie i z ambon koscielnych indoktrynacja. Wstydz sie glupcze. Wstydz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wh2015 Po pierwsze, miernoto, jestem obywatelem stanu Texas. (Poszukaj se w google gdzie to jest). U nas swiat sie dzieli na madrych i glupich i karku przed nikim zginac nie trzeba. Po drugie jezeli pochodzisz z "niskiego stanu" to zginaj kark. Twoj problem kmiocie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0