Do tej pory był poza zasięgiem. Niektórzy twierdzą, że jest bardziej zaufanym współpracownikiem Antoniego Macierewicza, niż kiedyś był Bartłomiej Misiewicz. Nasza reporterka, Justyna Dobrosz-Oracz spróbowała porozmawiać z kierowcą Antoniego Macierewicza - słynnym 'Panem Kazimierzem'. Prowadził limuzynę szefa MON podczas styczniowej kraksy. Kolumna samochodów ministra wjechała w cywilne pojazdy czekające na czerwonym świetle. W skład kolumny wchodziły trzy auta: pierwsza jechała Skoda Superb, drugie BMW 7 z Antonim Macierewiczem, a trzeci BMW X5 z grupą ochronną Żandarmerii Wojskowej. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Na razie nikomu nie postawiono żadnych zarzutów. Śledczy czekają na opinię biegłych. Kazimierz Bartosik oddalił się z miejsca wypadku, choć przepisy wymagają, by pozostał do czasu przyjazdu policji. Oto co ma w tej sprawie do powiedzenia. Zobacz film.
Więcej
  Komentarze
  o a antek-pis pozwolil na ten wywiad?! antek-pis + jego chlopaczki staja nad prawem, oni moga bo antek-pis ma cos tam na balbine-pis!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jaki sens ma interesowanie sie moralnoscia i wrazliwoscia tego kierowcy ? Gdyby Polska byla krajem praworzadnym, to kierowca ten bylby ukarany za oddalenie sie od miejsca wypadku i nieudzielenie pomocy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pan Kazimierz nie mogl nic powiedziec, bo jest tylko narzedziem w rekach czlowieka, jak mlotek czy obcazki, ktore nie ponosza odpiwiedzialnosci za to, ze np. gwizdz, ktory wbijaja w deske albo wyciagaja z niej, sie skrzywi. Kazali mu odjechac to odjechal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mistrz kierownicy ucieka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gnojek jest opłacany z naszych podatków więc niech się tłumaczy podatnikom!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kim jest ten gość? To nie jest kierowca, bo zawsze jest o krok za Macierewiczem. Za Wałęsą chodził taki sam tajemniczy człowiek, o którym do dzisiaj nic nie wiadomo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niech sie pani DobroszOraczowa cieszy, ze pan Kazio jej nie odpowiedzal tak jak posel z PO pan Nitras pewnemu dziennikarzowi na korytarzu sejmowym, bo DoroszOraczowa by uslyszala... i tu cytuje Nitrasa... : " Ale proszę za mną nie iść [...] Gó...arzeria... Zachowuje się Pani jak ostatni gó...arz." che che che !!
  @janpe1 Nitras tez uciekl z miejsca wypadku, ktory spowodowal?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @janpe1 Co to znaczy "cze cze cze"? Che Guevara?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bolszewik
  już oceniałe(a)ś
  0
  0