Lech Wałęsa zapowiada, że pojawi się na kontrmiesięcznicy 10 lipca. To reakcja na to co sie wydarzyło 10 czerwca. Grupa osób stanęła na trasie marszu smoleńskiej miesięcznicy na znak protestu przeciwko ustawie o zgromadzeniach. Interweniowała policja. Siłą z blokady został też usunięty Władysław Frasyniuk. Jak decyzję legendy solidarności komentuje inna legenda Bogdan Borusewicz? Co na to PiS?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  brawo szanowny panie prezydencie Walesa!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Halo, Pięta! To nie jest 'pan Wałęsa', tylko Pan Prezydent Wałęsa!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja proponuję pokazać dla pis już teraz nieczekając determinację społeczeństwa i zgromadzić się na miesięcznicy w liczbie 5 mln ,TAK ZEBY CI z PISU ZOBACZYLI CO TO JEST GNIEW LUDU a TrUmp żeby SIĘ DOWIEDZIAŁ kto go wspiera ,że zadał się z marionetkami ,ktorym ludzie nie płacą abonamentu,nie chodzą do kościoła ,przestali brać sluby kościelne i chrzcić dzieci w kościele ,wkrótce do komunij nie będzie kogo posłać ,nie mówiąc o lekcjach religij.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pośle Pięto, UPADEK NIEWYOBRAŻALNY swojej kariery, to sobie zacznij wyobrażać już teraz, póki jesteś na górze...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pieta ty mikrocefalu :))) możesz Panu Prezydentowi Walesie na puklerz skoczyć i sie pochustac . Notabene gratuluje państwu Pietom tak dorodnego ( zarówno fizycznie jak i intelektualnie ) syna .
  @daggi Piętom się taki po prostu udał nie wiedzieli co "robiom" ot trochę poswawolili i wyszedł głupi byczek i brzydki-w zestawieniu z "wybitnym prawnikiem" sie próbują uzupełniać.Skąd innąd to członek komisji sejmowej poseł niema prawa obrażać świadka żona PLICHTY , Dziwię się że jeszcze niema wniosków do komisji etyki sejmowej z dowolnych stron i ław sejmowych ,to przesłuchanie to nie ośrodek dla terrorystów,ani talibów . Nazwanie kobiety,mężatki, księżniczką spółki.z o.o. AG - jest obrazą nie tylko dla świadka ale dla całego sejmu i całej Polski także dla mego poczucie moralności i przyzwoitości to prześmiewcze i bezprawne godne krytyki i kary zachowanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pięta Wałęsie do pięt nie dorasta...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PAN Lech Wałęsa, panie Pięta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cóż mądrego może powiedzieć ten poseł o szlachetnym nazwisku i małym rozumku, nie odstający niczym od reszty..... Nic. Już przekonaliśmy się o tym wielokrotnie !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `