Czy miłości można szukać według określonego planu? Autorka książki 'Jak upolować miłość' twierdzi, że tak i daje konkretne wskazówki. Najpierw należy poddać analizie swoje nastawienie, potrzeby i doświadczenia. Następnie przyjrzeć się sobie i przeanalizować swoje atuty. Istnieją oczywiście kobiety, które naturalnie roztaczają aurę kobiecości, ale każda z nas może odkryć i zrozumieć, co działa na mężczyzn. Pozostaje tylko doprecyzować kogo poszukujemy i ruszyć na polowanie. Książka jest dostępna w Księgarni Zwierciadło
Więcej
  Komentarze
  co za bzdety. Niech już się skończy era peseudoporadnikow i pesudopsychologów, którzy myślą, ze powinni m mówić innym jak żyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oto jak sie w Polsce robi kariere. Pisaniem bzdurnych ksiazek, ktorych jest podobno zatrzesienie. To tez sposob na oglupianie Polakow i odwracanie ich uwagi od spraw naprawde waznych. Kariere robi tez w GW pewna babuszka o malo interesujacym wygladzie zewnetrznym, ktora opowiada Polakom wlasne rewelacje o seksie, np. jak uprawiac seks w samotnosci..... Polacy, nie dajcie sie oglupiac i manipulowac !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A po co być w związku skoro być singlem jest o wiele lepiej? Dla rodziców, sąsiadów, ciotek, koleżanek?? No chyba, że jesteś masochistą i chcesz na siłę komplikować sobie i tak marne życie w bantustanie Kaczyńskiego??
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie chcesz już być singielką? Schudnij.
  @john666xxx Nie chcesz być singlem? Pokaż sześciopak.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @emerald e tam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kan pchi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0