Obywatele Unii , którzy mieszkali w Wielkiej Brytanii przez pięć lat, po brexicie nie utracą przywilejów - zapowiedziała na szczycie w Brukseli premier Theresa May. Polska uznała propozycję za niepełną, a Donald Tusk powiedział, że może pogorszyć sytuację obywateli krajów Unii Europejskiej.
Warszawski sąd odroczył bezterminowo proces, który Trybunałowi Konstytucyjnemu wytoczył prywatny przedsiębiorca. Zdaniem sędziego Wojciecha Łączewskiego władze Trybunału mogły zostać wybrane nielegalnie. To pierwsza tego typu decyzja w Polsce.
Wszystkich pięciu funkcjonariuszy, którzy brali udział w zatrzymaniu Igora Stachowiaka, zostało już wydalonych z policji. 25-letni Igor Stachowiak był torturowany we wrocławskiej komendzie. Po rażeniu paralizatorem zmarł.
Pożar Tragiczny pożar wieżowca Grenfell Tower w Londynie zaczął się od awarii lodówki Hotpoint. W pożarze zginęło co najmniej 79 osób.
Słynny twórca street artu Banksy ? to Robert Del Naja z zespołu Massive Attack. Wcześniejsze przypuszczenia potwierdził DJ Goldie, który zna Banksy?ego od wielu lat.
Więcej
    Komentarze