Chciałam zaapelować do wszystkich posłów, by nie traktowali sprawy referendum edukacyjnego jako rozgrywki partyjnej - mówi w 3x3 Dorota Łoboda z ruchu Rodzice Przeciw Reformie Edukacji. Marszałek Sejmu nie pozwolił na to, bo cała narracja PiS zbudowana jest na kłamstwie, że to nie jest obywatelski wniosek - dodaje rozmówczyni Agaty Kondzińskiej. Zapewnia, że jej organizacja nie składa broni, będzie patrzeć władzy na ręce, naprawiać jej błędy.
Więcej
  Komentarze
  Dzieci są jak puszcza, chociaż szybciej rosną.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zalewska kłamczucha ma w d....ie dzieci i nauczycieli. Pis to organizacja przestępcza
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zaklamane pisowskie bydlo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wyrachowanie nakazywałoby gorliwą realizację planu MEN i punktowanie efektów „dobrej zmiany”. Poczucie przyzwoitości każe jednak wielu ludziom związanym z edukacją ratować, naprawiać, cerować. Dzięki temu historia pewnie nie oceni min. Anny Zalewskiej i min. Maciej Kopcia tak ostro, jak powinna.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Dorota Łoboda, świetna dziewczyna, mądra nad podziw. Dobrze mówi, może nawet ma charyzmę. Czy będzie z Niej uczciwy polityk? Oby!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zgadzam się w pełni. To nie jest reforma, tylko demolka. Totalny bałagan i kłamstwa - tak to wygląda! O niekompetencji minister Zalewskiej szkoda mówić, bo każdy to widzi - slogany, hasła, okrągłe zdania. Przerażenie człowieka ogarnia, gdy patrzy na to, co robi PiS!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0