910 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum edukacyjne to jest właśnie głos suwerena - mówi w 3x3 posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt. Jej zdaniem, wszelkie sondaże pokazują, że Polacy chcą się wypowiedzieć w tak ważnej sprawie, jak reforma edukacji. A jest ona wprowadzana w chaosie, bez podstaw programowych, a nauczyciele zmuszeni do pracy w kilku szkołach, staną się domokrążcami - dodaje rozmówczyni Agaty Kondzińskiej.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Suweren: Niezalezny wladca, monarcha. Slownik poprawnej polszczyzny, Wyd. PWPN, Warszawa, 1978, pod red. prof.dr. Witoda Doroszewskiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Becia Broszkowa tyle razy zapowiadała w kampanii wyborczej, że PiSiaki uszanują każde referendum, źe już straciłem rachubę broszkowych kłamstw przedwyborczych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie ma zadnego powodu do likwidacji gimnazjow. Nikt tego nie chce procz PiSu, ktory to robi, zeby pokazac, ze ma wladze i glos nauczycieli, uczniow i ich rodzicow nic ich nie obchodzi. Bezczelny faszystowski rezym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  RymPał to chyba na Maderze ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Autorytet zabrał głos.:)))
  @mlot_na_pogan Oj, a jakby tak się adrian wypowiedział?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ironic Albo pani Adrianowa - to dopiero byłoby święto :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pytanie: dlaczego PIS nie chce referendum? 4 min I odpowiedzi brak. Szkoda. Niech Pani zastanowi się nad swoją wypowiedzią.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `