Władysław Frasyniuk ma rację: trzeba protestować przeciwko niedemokratycznym zachowaniom władzy, póki jeszcze władza jest na początku tej drogi - mówi w 'Temacie dnia' prof. Tomasz Nałęcz, były doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego. Inaczej, znajdziemy się jak w Indianie w rezerwatach, gdzie będziemy mogli sobie demonstrować - dodaje rozmówca Wojciecha Maziarskiego. Jego zdaniem, opór obywatelski będzie jednak tężał,10 lipca na Krakowskim Przedmieściu - jak mówi prof. Nałęcz - powinni pojawić się ludzie Siolidarności,tacy jak Frasyniuk, którzy wywalczyli nam wolność.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Powinniśmy 10 lipca być na Krakowskim wszyscy !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zajac sie wychowaniem zdemoralizowanego, zadufanego w sobie, zaklamanego, pozbawionego skrupulow polskiego spoleczenstwa. Sie nalezy, co wim to wim, ja sie tam nie wtracam - takie "zasady" ma polska gawiedz - wiecej jak polowa spoleczenstwa. Wazne jest zeby szpanowac, cos zalatwiac, miec obowiazkowo samochod. Reformy sa w Polsce potrzebne, wzorowane na rozwiazaniach z Europy zach., bo Polacy sami nic nie potrafia. Motloch jest w calym cywilizowanym swiecie krotko trzymany, w Polsce motloch to wiodaca sila narodu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trochę za późno na protesty. Było protestować, jak czas ku temu, ale kto to miał robić? Analfabeta, który nie przeczytał żadnej książki od czterdziestu lat?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niestety dobre 30% Polskiego spoleczenstwa, to mentalne kacapy zza Buga. Ciemnota sterowana przez "duchownych" typu rydzyk, ktora daje sie kupic za jalmuzne wysokosci 500. i bajeczki o "miedzymorzu" i wstawaniu z kolan. Mission: Impossible.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Naprzód ! Do walki z pisowskim wschodnim barbarzyństwem !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PROTEST OBYWATELSKI MUSI BYC AKTYWNY. CZAS NA STRAJKI!!!
  @moj-nick Tylko kto ma protestować? Po 1989 roku Balcerowicz przyciął fundusze na edukację i tak zostało do dziś, po sowiecku. Skutek? Kościół przejął władzę w Polsce. W stosunku do PKB wydajemy na ten cel najmniej na świecie. PiS nam niepotrzebny, my sami wykańczamy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Biedactwo jak my żyliśmy jak Indianie w rezerwacie przez 30 lat to jakoś wam to nie przeszkadzało?
  @mlot_na_pogan Jacy 'my' i kto 'wam' ograniczał prawo do protestu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `