Jesteśmy w sytuacji stanu wojennego, gdy łamane są nasze prawa - mówi w 'Temacie dnia' Władysław Frasyniuk, zatrzymany wczoraj na kilka godzin w trakcie miesięcznicy smoleńskiej. Jeśli dziś nie zaprotestujemy, to jutro znajdziemy się w zakładach karnych, to jest ostatni moment, bo policja ma ludzkie odruchy, momenty zawahania - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. Komentując słowa prezesa PiS o rozbudowanej agenturze obcych państw Władysław Frasyniuk mówi: tak, jestem agentem, agentem polskiego społeczeństwa, które odwołuje się do pierwszej Solidarności, jestem agentem Unii Europejskiej, czyli liberalnej demokracji; Ty, Jarku, jesteś prostym parobkiem Putina, który destabilizuje nie tylko polskie państwo, ale i Europę.
Więcej
  Komentarze
  Nienawidzę PiS. To nie hejt. Po prostu nienawidzę i życzę mu szczerze jak najgorzej. Mam nadzieję, że kiedyś ta partia i to myślenie będzie prawnie zakazane jak bolszewizm i faszyzm
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Serce rośnie, gdy czytam wspaniałe komentarze. Panie Władysławie, nigdy mnie Pan nie zawiódł. Chyba czas zostawić firmę i stanąć na czele nieujarzmionych. Ma Pan bardzo duży mandat społeczny dzięki swojej uczciwości i prawości. Zawsze poprę Pana poczynania.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Władku, wezwij na demonstracje smoleńskie dawną solidarność. Przyjedziemy z portretami zabitych przez "karła z drabinką". Przyjedziemy z portretami Płażyńskiego, Jarugi - Nowackiej, Szymanek Deresz, Kaczorowskiego i innych. Niech nas nazistowska milicja aresztuje. Potrzeba aresztowań, bo naród jest za mało rozjuszony. My młodzi emeryci nie chcemy umierać w nazistowskiej Polsce. Wolimy zginąć za wolną ... !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Deklaruje wsparcie komitetowi, który będzie popierał Władysława Frasyniuka na Prezydenta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  unicztozyc pisdzielstwo. PiS to zakala I gnojowa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wspaniały , zaangażowany , zasłużony człowiek. Tyle lat walczył i dalej mu się chce. Nie widzę nikogo w opozycji choćby w części podobnego i bezinteresownie zainteresowanego tym, by w Polsce dało się żyć spokojnie , bez podziałów W POSZANOWANIU PRAWA I SWOBÓD OBYWATELSKICH.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Władysławie, chcę się z Panem skuć łańcuchem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Władek, kandyduj na presidenta!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `