Zacięta walka z kulturą zawsze kończy się porażką tych, którzy z nią walczą - mówi Daniel Olbrychski, gość Agnieszki Kublik. - Byłem w czasach PRL blisko związany z opozycją i ponosiłem tego konsekwencje - mówi Olbrychski - teraz, gdyby nie inne media, to byłbym w głębokiej piwnicy, jeśli chodzi o obecność; bez żadnej zapowiedzi zdjęto mój wątek w serialu 'Klan'. I dodaje: przeżyję i to, o siebie i kulturę się nie martwię.
Więcej
  Komentarze
  Jestem wdzieczny za to, ze jest Olbrychski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to piękne, że są jeszcze ludzie z tak silnymi krękosłupami moralnymi jak Daniel Olbrychski czy Krystyna Janda... nawet tacy "mistrzowie słowa" jak Andrzej Seweryn rozmiękczyli się jak meduzy, żeby tylko utrzymać się na stołkach :/ WIELKI SZACUN dla pana Daniela...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to piękne, że są jeszcze ludzie z tak silnymi krękosłupami moralnymi jak Daniel Olbryski czy Krystyna Janda... nawet tacy "mistrzowie słowa" jak Andrzej Seweryn rozmiękczyli się jak meduzy, żeby tylko utrzymać się na stołkach :/ WIELKI SZACUN dla pana Daniela...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziekujemy panu Danielowi Olbrychskiemu nie tylko za wzbogacanie polskiej szuki i rozslawianiu jej w swiecie tak samo goraco,jak za postawe moralna w dobie podeptania wszystkich wartosci i zasad praworzadnosci. Kiedy patrze na te "ksiezycowaty owal twarzy, i cynizm na obliczu osobnika pastujacego najwyzszy urzad w panstwie robi mnie sie po prostu wstyd z zazenowania , jakbym widziala niegrzeczne dziecko po wielu upomnieniach powtarzajace blad dla zaspokojenia rzadzy pryncypala z Nowogrodzkiej. Noca, dniem o kazdej prze dnia zjawi sie na wolanie , ktory w zasadzie nim gardzi i wiele razy pokazal to na oczach cale Polski i Swiata. Oslepl Prezyden..,ale na litosc przeciez ma wokol siebie malzonke, Rodzicow... Cz Ci ludzie nie zdaja sobie sprawy, ze historia juz nie da ponownej szansy na ponowna elekcje nawet, gdyby razem z Jaroslawm polecieli do Katynia i zaprzestali awantur na grobach. Juz nie godni wiarygodnosci u 80% przynajmniej. Statystki sa robione dla przzypodobania sie podobne, jak TESTOWANIE karmy dla kota przez plaszczaka,jak go zwa. Gora kultura i sztuka a na pohybel sprzedawczykom.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo, Panie Danielu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oby takie wywiady z nestorem i potega Polskiej Kultury uswiadomilo "spoleczenstwo", bo Naród jest wielki/Norwid...a spoleczenstwo glupie - 50% glosujacych!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ktoś go jeszcze poważnie traktuje? Nawet w środowisku....
  @tonietu12345 powazniej niz ciebie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tonietu12345 Oczywiście nie dorasta do pięt zelnikowi, który potrafi się dogadać z każdym reżimem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tonietu12345 Z SZACUNKIEM prosze gosciu z poza Polski Widzoczne wziales sie z zagranicy - prynajminiej zdrowego rozsadku - i nie wiesz, jak wielki to aktor !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale za to komedianci górą z Antosiem na czele
  już oceniałe(a)ś
  0
  0