To jest czas barbarzyńców, którzy brzydzą się ludźmi kultury - mówi w 'Kublikacjach' Zbigniew Hołdys. Gość Agnieszki Kublik popiera bojkot festiwalu w Opolu, bo, jak mówi, polityczna ingerencja w kulturę to jest rzecz paskudna, nie do zniesienia. Jego zdaniem, prezes TVP ratuje swój tyłek kosztem Polaków, oszukując, że zrobi wielki festiwal. Artyści, nie dajcie się wybzykać, trzymajcie fason - apeluje Zbigniew Hołdys.
Więcej
  Komentarze
  Pust wsiegda budiet kurski,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ciekawe czy musi dojść do bojkotu całej TVP, żeby wreszcie poleciała głowa (czywiście tylko w sensie merytorycznym...) Jacka Kurkiego ???
  @arturrotoro polecieć musi cały rząd, każda kosmetyczny zmiana jest jeszcze bardziej szkodliwa dla Polski. Kaczyński pracuje nad katastrofą i dobrze, bo gdyby był taki mądry jak o nim mówią, już dawno kilkoma posunięciami poprawiłby notowania swojej partii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Zbyszku, uwielbiam słuchać gdy Pan śpiewa, uwielbiam słuchać gdy Pan mówi i uwielbiam Pana czytać. W moim odczuciu jest Pan ikoną Polskiej Muzyki. Pamiętam kiedyś dawno dawno temu w Gazecie Młodych w numerze podsumowującym rok (nie pamiętam który) było zestawienie: gitarzysta roku -..., perkusista roku - ..., itd. i na koniec stało: Hołdys Roku - Zbigniew Hołdys. Wielki szacunek dla Pana. A tak przy okazji czy nie są to odpowiednie czasy dla stworzenia projektu I Ching II.? Pan, Wojciech Waglewski, Martyna Jakubowicz i może dokooptował by do Was Maciej Maleńczuk.... Już to słyszę. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0