Zamiast rozmów z Emmanuelem Macronem i Angelą Merkel, prezydent Andrzej Duda obsadził się w roli błazeńskiej, w roli tła dla tych przywódców - zachowanie Andrzeja Dudy w Brukseli komentuje Jarosław Kurski. I dodaje: prezydent wyprowadza Polskę z rodziny krajów poważnych.
Więcej
  Komentarze
  właśnie oczami wyobraźni zobaczyłem werscję sukcesu Andrzeja Dudy w "Uchu Prezesa"... Pani Basia.... i czym się pan tu chwali panie Ardianie ??? siedem do jednego ??? nasza pani premier pokonała ich ostatnio 27 do jednego... SIADAJ PAN !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  mam takie marzenie (myślę, niestety, że się nie spełni), żeby mieć choć odrobinę sympatii, bądź szacunku dla (bądź co bądź ) głowy mojego państwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A propos wypowiedzi prezydenckiej, na temat odpowiedzialności rodziny za poglądy, działalność ojców (przodków", Duda jest bardziej stalinowski od samego generalissimusa, który w 1935 roku powiedział -" dzieci nie odpowiadają za czyny rodziców"!!!!. W obliczu bezmiaru prezydenckiej głupoty, nawet Chrystus król Polski i Matka Boska Królowa 'biednej" w ciemnocie polityków, Polski są bezradni!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Automatyzm genetyczno - polityczny - kto się głupim urodził i w głupocie oraz ciemnocie został wychowany, ten do końca żywota błaznem pozostanie (w każdej sytuacji). Duda , jako prezydent, jest wzorem krakowskiego inteligenta, opisanym przez Sztaudyngera we fraszce - "Na krakowskiego inteligenta" - "cztery katy i piec piąty,oto Jego horyzonty"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nawet zwykły poseł ma go w dudzie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jaki Naród - taki Prezydent , jaki Prezydent - taki Naród
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cóż, wyszedł po raz kolejny brak klasy oraz kindersztuby u człowieka, którego mamy za prezydenta. Dno jak zwykle. Niech może jedzie na narty na stałe na Kamczatkę, to nie będzie nas międzynarodowo deprecjonował.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nowy trend niech się uspokoi i pomysli jak jego obcja sie zachowuje, toz dopiero Polskę osmieszali byli prezydenci a wtedy milczano, to dopiero były ciekawe wystapięnia p. Wałęsy i P. Komorowskiego, troche krytycyzmu
  @bascig obcja? dlaczego wy nie potraficie napisać jednego zdania bez błędów? cholerni "patrioci", co wstali z kolan
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bascig "tfoja" opcja jest mi obc(j)a. Polecam ćwiczenia z języka polskiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bascig Aha, jeżeli poprzednicy strzelili gafę to obecny ma prawo zachowywać się jak jasiu z trzeciej b ? Taka jest twoja polityczna świadomość?Czy może tatuś Rydzyk nie powiedział ci czego nie wypada?No to miej do niego żal,że prezydenta nie ustawił.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0