Święto stulecia odzyskania niepodległości to najlepszy - moim zdaniem - dzień na określenie niezbędnych kierunków zmian ustrojowych w naszym państwie. I te kierunki po raz pierwszy w historii nakreśli całe nasze społeczeństwo. Wierzę w to głęboko, że nikt wyrażonej w referendum opinii narodu, podważał nie będzie. Późniejszą pracę uwieńczy projekt nowej Konstytucji dla Rzeczypospolitej. Niech to wspólne dzieło będzie wyrazem naszej odpowiedzialności za przyszłość narodu i naszego państwa ? mówił w orędziu 24 maja 2017 roku prezydent Andrzej Duda.
Więcej
  Komentarze
  Panie Duda zwroc się do dolnej krowy
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Panie Dudza, bądź Pan poważny.Pan i Kontytucja - śmiechu warte.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Przypominam doktorowi prawa, że konstytucję zmienia się mając konstytucyjną większość w sejmie. I jeszcze jedno: czy zapisy nowej konstrukcji będzie mogła zmienić zwykła większość parlamentarna? Wie pan, wola suwerena rzecz święta. Jeżeli tak, to po co w ogóle konstytucją! Chociażam pomysł: zapisać urząd prezesa PIS w nowej konstytucji. Dożywotnio!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Panie Adrianie: 11.listopada to dzień świąteczny. Sklepy zamknięte, tym bardziej lokale wyborcze zamknięte być powinne! Poza tym trwonicie nasze podatki na "przedsięwzięcia" z góry skazane na niepowodzenie.

  PS Nadużywa pan, panie Dudo, zaimka osobowego "ja". To bardzo źle brzmi w języku polskim i może wskazywać na pewne problemy emocjonalne.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Oby kiedyś nastał w Polsce czas referendów, tak jak w Szwajcarii. Pomysł z pytaniem ludzi jest słaby. Tańsze byłoby badania socjologiczne, referendum ma kosztować ok. 100tys.zł.
  @@adalbert48
  O trzy zera więcej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0