- Rozmawialiśmy na ten temat. Takie jest nasze wewnętrzne przekonanie, że nie byłoby dobre łączenie referendum z wyborami samorządowymi - mówi Andrzej Dera.
W rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz zapowiada, że konsultacje w sprawie pytań zaczną się przed wakacjami. 'Rozpocząć poważną debatę, jak Polska powinna wyglądać na następne sto lat warto rozpocząć jak najszybciej' - podkreślał. Czy prezydent próbuje uciec przed wizerunkiem z 'Ucha Prezesa'? Na czym minister się potknął?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wasi politycy zyja jak paczki w masle, niektorzy nie mieszcza sie we wlasnej skorze. Politykow ktorzy niewlasciwie wykonuja swoje obowiazki zwalnia sie. Tak jest w calym demokratycznym swiecie. Taktownie, szybko, bez jazgotu - ZWALNIA SIE. Kto to robi ? NAROD. Moge Wam wiele przykladow przedstawic. Oto jeden przyklad: Na uroczystosci pierwszomajowej w Wiedniu, 1. maja 2016 r, pojawil sie las transparentow z napisami . USTAPIC, zadano ustapienia owczesnego kanclerza Austrii, Wernera Faymanna. Po ca. dwoch tygodniach kanclerz ustapil. Przestancie byc szara, bezwolna masa, badzcie swiadomym spoleczenstwem obywatelskim, ktore stawia opor, z ktorym rzadzacy musza sie liczyc. W krajach cywilizowanych nie ma WLADZY, jak u Was, sa rzady, ktore SLUZA obywatelom !
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  PISDZIELSKA HOŁOTO RZĄDZĄCA SŁYSZĄC WASZYCH DEMITRUKÓW RZĄDZĄCYCH,ŻE WY POKAZALIŚCIE POLAKOM PROGRAM SWÓJ I TERAZ GO REALIZUJECIE!ZROZUMCIE BARANY,ŻE WASZ PROGRAM POPARŁO TYLKO 17 % SPOŁECZEŃSTWA, RESZTA MA GO GŁĘBOKO W DUPIE, 83 % JEST PRZECIW!ZASTANÓWCIE SIĘ PÓKI CZAS I ZMĄDRZEJCIE, INACZEJ TA WIĘKSZOŚĆ POMOŻE WAM FIZYCZNIE ZROZUMIEĆ, CO WAM WOLNO ŚMIERDZIELE! TO OSTATNIE SYGNAŁY!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Panie Dera nie rżnie Pan Głupka,najpierw trzeba przestrzegać obecną konstytucję,przecież Prezydent powinien być strażnikiem konstytucji a On pierwszy zaczął ją łamać. Emeryt ze Śląska
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego wyborcza boi się napisać o stanowisku PO i słowach Schetyny, że PO jest przeciw obecności uchodźców w Polsce?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gruby pisowski wieprz bredzi o jakims "panie(?) prezydencie", tak jakby Polska miala prezydenta. Szkoda czasu na bolszewicki belkot.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Adrian tylko zartowal z tym referendum... a wy sie tym podniecacie juz 6ty dzien....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `