W obliczu spadających sondaży PiS wycofuje z Sejmu projekt ustawy metropolitalnej. Projekt ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy trafił do Sejmu pod koniec stycznia. Zakładał, że stolica stałaby się metropolitalną jednostką samorządu terytorialnego, obejmującą ponad 30 gmin. Przeciwko projektowi ustawy protestowali politycy opozycji oraz samorządowcy.
26 marca w gminie Legionowo zorganizowano referendum, w którym 94,27 proc. mieszkańców, którzy wzięli w nim udział, opowiedziało się przeciwko przyłączeniu Legionowa do metropolii warszawskiej. Plebiscyt zapowiedziały kolejne gminy.
Więcej
  Komentarze
  gibki niczym chińska gimnastyczka, zaraz przełoży lewą nogę za prawe ucho i stanie na palcu wskazującym. gdzie takich rzeczy uczą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tak sie konczy zawsze jak tepi ochlokraci czyli Polacy tego "leszego" pis-sortu+ziobro+gowin i te bezmozgowe wasale kaczej miernoty i nieudacznika zaczeli "rzadzic" czyli rujnowac+niszczyc+rozwalac+klamac+oszukiwac+manipulowac!!! tym miernotom i nieudacznkom z tzw. pis+ziobro+gowin udalo sie tylko i wylacznie zrujnowac finansowo Polske + dobrze doic polskiego podatnika w ramach tej "dobrej dojnej zmiany " tzw. pis!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0