Wiele wskazuje na to, że PiS małymi krokami zaczyna wycofywać się z kontrowersyjnej ustawy metropolitalnej. Konsultacje zorganizowane przez partię pokazały, że ten ruch może być politycznie bardzo ryzykowny. A kolejne referenda mogą być zabójcze. Tyle, że politycy jeszcze po głosowaniu w Legionowie twierdzili, że nie zrobią w tył zwrot, a ludzie głosowali przeciw wielkiej Warszawie, bo 'nie zrozumieli pytania'. Jak wygląda polityczny taniec wokół ustawy?
Więcej
  Komentarze
  Sasin bardzo zasmucony, chyba nie dostanie premii od prezia
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To po prostu rozwiążcie Sejm i Senat i rozpiszcie ponowne wybory, bo zawiedliście Polaków, nie chcemy takiego stylu rządzenia !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  politycy uwielbiają "zaczynać od nowa" - to tak ładnie brzmi. wiosennie. znacznie lepiej niż "kończyć jak zwykle".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To oczywiste, że wyborcy p. Sasina nie wybrali go dla jego kompetencji intelektualnych, bo ani te nie istnieją, ani taka kategoria nie ma żadnego znaczenia dla tej grupy ludzi. No, to może dla urody?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Znowu ten imbecyl pryszczaty !!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  02.04.2017 niejaki pan Sasin mówił: JAKI GŁOS LUDU??? Dzisiaj /24.04.2017/ niejaki pan Sasin mówi: ""Nie będziemy wprowadzać zmian wbrew obywatelom." Co takiego się wydarzyło od drugiego do dwudziestego czwartego kwietnia?? Nie wierzę, że poszedł niejaki pan Sasin po rozum do głowy, bo głowa niejakiego pana Sasina PUSTA od dawna.. Ciekawe.. Bardzo ciekawe, kto dał ROZKAZ, aby taka wypowiedź "poszła w świat".. Nawet nie śmiem się domyślać.. Fajnie się bawi Polską tzw. dobra zmiana..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie wierzę, że PiS się wycofuje, aneksja okolicznych gmin nastąpi po cichutku bezszmerowo "tylnymi drzwiami", tak że nikt się nawet nie zorientuje gdy będzie po wszystkim.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak to? PiS ugiął się pod żydomasonerskokomunistycznolewacką hołotą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0