Wacław Berczyński, odwołany szef podkomisji smoleńskiej, jest bardziej śmieszny niż groźny - mówi w 3x3 posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Problemem jest nieobliczalny Antoni Macierewicz, który niszczy polską armię - dodaje rozmówczyni Doroty Wysockiej-Schnepf. Zdaniem posłanki Nowoczesnej, gdyby Beata Szydło była prawdziwym premierem, to Antoni Macierewicz nie byłby już ministrem obrony narodowej.
Więcej
  Komentarze
  Kaczyński nie odwoła niekompetentnego Macierewicza z rządu z takiego samego powodu dla którego Hitler nie odwołał niekompetentnego Goeringa ze stanowiska ministra Luftwaffe. Macierewicz, ślepo oddany wodzowi Kaczyńskiemu jest gwarancją jego władzy nad partią i zwierzchnictwa nad rządem. Ponadto powtarzaniem w kółko bredni na temat katastrofy smoleńskiej , podbudowuje niechęć i nienawiść do Tuska, z czego Kaczyński jest b. zadowolony. Wydaje mi się, że Macierewicz będzie z Kaczyńskim do końca i na zawsze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdyby premierem był genetyczny tchórz Jarek Burczymucha..., sorry - Burczykaczor, to błogosławione in spe straszydło nie udawałoby sternika kaczego nierządu. Ale niezależnie od tego, i tak resortem wojny termobarycznej kierowałby Antek Bez Tłumika i Hamulców szmacierewicz. Przecież jako papież religii smoleńskiej jest on podporą dyktatora Fuck-Offczyńskiego. Nikt tak jak ten uciekinier z Tworek nie potrafi przekręcać faktów, nie tylko o tragedii smoleńskiej, angażując do tej czarnej, kryminalnej roboty, pseudoekspertów. Problemem nr 1 jest fakt że herszt sPISku, nie mogąc powstrzymać ekscesów Antka M/szm, ośmiesza sam siebie. Kaczor jest nagi! Jego rzekoma wszechmoc rozpływa się w starciu z wariatem z MON. Którego nie odważy się odstawić od siebie, w obawie o własne życie!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nie ma racji , im gorzej tym lepiej , gdyby wszyscy pisowcy byli mądrzy nie byłoby co zmieniać
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Berczynski? Ptaszek sie wymknal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Katarzyna ma rację.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tej pani polecam wycieczke na Madere dla uspokojenia nerwow bo chyba partyjka pedru jest ponizej progu wyborczego juz dawno :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ta pani ma niewiele do powiedzenia, krytyka innych osob niczego nie zmieni. Ta pani,oplacana z pieniedzy polskich podatnikow, oprocz elokwencji nie ma nic do zaoferowania. Polacy, ocknijcie sie, takich politykow jak ta pani i inni nie ma w calym cywilizowanym swiecie ! Zmiany, reformy sa w Polsce potrzebne, a nie gadulstwo " w kolo Macieju".
  @110da Zmian moze dokonac tylko i wylacznie wiekszosc parlamentarna. I je dokonuje na swoj sposob, na zgube Polski. Krytyka takiego stanu jest niezbedna. Dlatego zamiast bawic sie w krytyke krytykujacych, pozwol dzialac rozsadnym politykom.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @abk2 Krytyka - w takim wydaniujak opowiesi tej pani , oplacanej z pieniedzy polskich podatnikow jest szkodliwa, niczego nie zmieni. Ta pani i jej partia powinni przedstawic plan reform dla Polski, reformy te powinnybyc wzorowane na rozwiazaniach ktore sa stosowane w krajach Eur. zach. - bo Polacy sami od 27 lat nic nie potrafili zrobic. Orban pozyskal zaufanie swoich rodakow w ten sposob, ze odwiedzal ich w ich wsiach i miasteczkach i przedstawial im program reform, DYSKUTOWAL z ludzmi. ZADNA partia w Polsce nie maNIC do zaoferowania,oprocz krytyki obecnie rzadzacych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @110da Oczywiście panowie Misiewicze, Berczyński, Duda, Waszczykowski, Brudziński, Suski, Jackowski itd. itd. nie są opłacani z naszych podatków i oprócz elokwencji oferuja nam mnóstwo dobrych reform, zmian, informacji historycznych, wzorców zachowań. Wzruszyłem się tym co napisałem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @pg1pg1 Ci ludzie, o ktorych Pan pisze NIC nie oferuja Polakom, demontuja polska gospodarke, kompromituja Polske w swiecie. Dzieje sie to z woli Polakow, ktorym jest wszystko jedno, nie wiedza jak funkcjonuje demokracja, a wiekszosc spoleczenstwa cieszy sie ze "dobra wladza" daje im pincet plus.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lepiej żeby Macierewicz był nierozerwalnie złączony z PiSem i skutecznie pogrążył kaczych okupantów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0