Kiedyś powiedział do Zbigniewa Ziobry 'Pan jest zerem'. A teraz?
'Po zamachu majowym cały wymiar sprawiedliwości II RP został podporządkowany władzom administracyjnym. Jeżeli teraz ktoś się oburza na to, co robi Ziobro to minister sprawiedliwości ma dobre wzorce z Polski międzywojennej'- mówi były premier w rozmowie z Jutyna Dobrosz- Oracz.
Boi się Zbigniewa Ziobry? Co nazywa zdradą stanu? Czy wystawienie w wyborach prezydenckich Magdaleny Ogórek uważa za błąd? Zobacz 'I kto tu rządzi?'.
Więcej
  Komentarze
  miller niestety mowi prawde- chodzilo mu o to ze gdy Piulsudski zrobil dokladnie to co zerro zorro zbychu ziobro obecna armia historykow/darmozjadow// omija ten fakt szerokim lukiem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mielismy p. Prawdziwego Mężczyznę poznać po tym jak kończy - no to poznaliśmy. Swoją błazenadą z wystawieniem kandydatury pani O. sprowadził na nas tą obecną katastrofę . Ile pokoleń bedzie znów (jak to w histirii Polski stale wraca !) musiało odrabiac straty i zniszczenia spowodowane przez tych obecnych, chorych z nienawiści i zawiści, przypadkowo wygranych, groteskowo miekompetentnych i aroganckich "wybrańców suwerena" ?
  @jalls-wj Mizerny demagogu! Środki masowego przekazu potrafią zrobić z osła Sokratesa.Zwłaszcza w takim społeczeństwie jak polskie.Przypomnij sobie falę ataków na zieloną politycznie wybrankę Milera ,która poczuła się przez SLD wykorzystana.Miler mógł tylko powiedzieć "jaka piękna katastrofa"...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jalls-wj Kandydatem proponowanym przez Millera był Ryszard Kalisz ale jego kandydatura została odrzucona przez zarząd krajowy SLD...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Były Miller... Ale co do ministra Zero - miał rację. Ma także w sprawie zdrady stanu popełnionej przez Maciarenkę. Tylko co z tego? Przez własną głupotę sprowadził SLD do statusu kanapowej partyjki. Kiedyś sądziłem, że wystawienie ogórkowej do zawodów o prezydenturę było dowcipem na pożegnanie z polityką i zemstą na kolegach z SLD zmuszonych popierać ten absurd. Ale teraz wiemy, że to było na poważnie. Smutne i kolejny dowód na to, że aktywność polityczna powinna być ograniczona wiekowo: tak samo jak jest dolny limit wieku dla posła, tak powinien być również górny... ;-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Leszek Miller ma szczęśliwą rękę do polityki. W końcu pani Ogórek robi oszałamiającą karierę w TVPInfo.
  @bardzospokojny i tak ogórek nie śpiewa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @zenek60 ale PI-Szczy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  trwa ostatnio rajd skamieniałego wzwodu ego mumii Leszka Millera po mediach ...... f
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Temu to już odbiło!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  miller niech bawi wnuki, a nie opowiada dyrdymały. To on poprzez swoją kretyńską politykę przymierza z Palikotem posadził na stołku pis
  @waldekher Ogórkowej też mu nie daruję.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @waldekher To prawda wszystkie klęski SLD to on , czas jego rządów to czas odejścia lektoratu lewicowego od SLD.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @waldekher Jesteś naiwny jak dziecko.Palikot to udające lewaka dziecko Tuska.A miler został postawiony przed wyborem między dżumą a cholerą.To PO zniszczyła SLD i zapłaciła za to rachunek którego w swej pysznej głupocie nie przewidziała.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Miedzywojenna Polska byla dyktatura wojskowa, i tak jest przedstawiana w ksiazkach historycznych na calym swiecie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `