- Z racji niesamowitej nagonki na PiS z użyciem mojego nazwiska złożyłem oświadczenie o rezygnacji z członkowsktwa w partii - powiedział Bartłomiej Misiewicz po opuszczeniu pierwszego posiedzenia komisji Prawa i Sprawiedliwości badającej jego karierę. Co jeszcze powiedział były rzecznik MON?
Więcej
  Komentarze
  A reszta miśków? Wszystkich trzeba rozliczyć!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skład komisji to przecież sami "super Misiewicze" ułaskawiani bez wyroku, szlejący melexami, wymądrzający się w innych komisjach, plotących bzdury na dowolne tematy. Jakie to podobne do wczesniejszych popisów agenta Tomka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie ma zaufania co do prawdziwosci tego spektaklu prezesowo-rzadowo-pisowego. Nurtuje mnie pytanie - jaka satysfakcjonujaca go gratyfikacje otrzymal asystent aptekarza? CZekam tez na nastepne odslony...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak długo ten śmieszny, nadęty palant będzie tematem nr 1 w polskich mediach. Naprawdę nie ma nic ciekawszego i ważniejszego ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dobrze, że tak kończy ten młody arogancki dupek, ale co dalej z jego opiekunem i mentorem.
  @gregoriusst Kończy? To tylko szopka dla "suwerena".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ,,Zalosny spektakl,, dobrze powiedziane..bo ta komisja z tymi trzema zalosnymi Miernotami to tylko potwierdzenie, ze Macierewicz do dymisji..a tego nie uslyszalam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bzdur.... to odwrocenie uwagi rzeczy jakie wlasnie wyprawia Ziobro z ustawa o sadach i sedziach
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brudziński powinien zeżreć swój język
  już oceniałe(a)ś
  0
  0