Sąd Najwyższy uniewinnił Marka Tatałę w sprawie nielegalnego picia alkoholu nad Wisłą. Pomimo tego wyroku, policja zapowiada, że wciąż będzie wystawiała mandaty. - Mnie osobiście zaskoczyła ta wypowiedź policji i wydaje mi się, że policja nie docenia treści postanowienia Sądu Najwyższego - mówi Marek Tatała w rozmowie z Aleksandrą Sobczak. Czy picie alkoholu nad Wisłą w Warszawie jest legalne?
Więcej
  Komentarze
  Nie przyjmowac mandatow,a wtedy policja zwraca sie do sadu.A sad uniewinni kierujac sie precedensem Tataly.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziekuję Panu Markowi za chęć zmieniania świata (Warszawy) na lepsze I że mu się chciało walczyć z głupotą
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tu nawet policja ma w dupie wyroki sadu najwyższego to jest państwo bezprawia gdzie nikt go nie szanuje poczawszy od konstytucji
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie powinno być legalne w kraju, gdzie się nadużycia alkoholu. Należałoby dostosować prawo. Czy bez alkoholu nie można korzystać z uroków miejskiej natury? Dlaczego ludzie mają się natykać na pijanych i hałaśliwych osobników we wspólnej przestrzeni?
  @tylkoczasem taki zakaz jest równie skuteczny jak zakaz sprzedaży alkoholu przed 13 - jeśli celem ma była walka z alkoholiznem Cz taki zakaz pomaga w natykaniu się na hałaśliwych i pijanych osobników - watpię
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tylkoczasem Rozwiązanie jest proste - trzeba zakazać spożywania alkoholu na terenie całego kraju. Tak jest na przykład w krajach muzułmańskich, i nikt u nich na to nie narzeka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `