- Krew była wszędzie. W pokoju dzieci, w łazience... Tego nie da się opisać- mówi brat pani Marty, Łukasz. Marta Diener została skatowana przez męża w domu, w którym spała jej dwójka dzieci. Kobietę w ostatniej chwili zdążyli uratować policjanci, których zdążyła wezwać. Reportaż Anny Śmigulec o sprawie pobicia Marty Diener ukaże się w 'Dużym Formacie' w poniedziałek 3 kwietnia. Tego samego dnia rozpocznie się też proces przed krakowskim sądem.
Więcej
  Komentarze
  a ksiądz powie, że dobrze zrobił i że widocznie miał powody
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wspolczuje Pani Marcie, mam nadzieje, ze uda jej sie pozbierac i odbudoeac zaufanie do ludzi. Zal sluchac jak ofiary sie obwiniaja, bo winny jest sprawca i to on ponosi cala odpowiedzialnosc za to wydarzenie i to on powinien sie konfrontowac ze swoim sumieniem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zanim ktoś wylecze argument, że Polacy są gorsi od imigrantów, niech sobie sprawdzi po czyjej stronie staje prawo w krajach ich pochodzenia i z jaką częstotliwością przemoc domowa występuje.
  @ustawiamdlasiebienick Ulzylo? Nie wstyd ci wykorzystywac nawet takiej okazji by pojechac na imigrantow? Zero taktu tylko taka prostacka uszczypliwosc.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0