'Ja bym wziął w tej sprawie na wstrzymanie' - tak poseł PiS zareagował na krytykę Brytyjczyków zniesmaczonych słowami polskiej premier. Beata Szydło wykorzystała zamach w Londynie, by uderzyć w politykę imigracyjną Unii Europejskiej. Wtedy jeszcze nie była znana tożsamość sprawcy. A nie był imigrantem, urodził się w Wielkiej Brytanii. Jak daleko politycy Prawa i Sprawiedliwości zabrnęli w obronie premier?
Więcej
  Komentarze
  Wszystkie religie to zło i hańba dla ludzkiego rozumu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czarna mafia zupełnie wypaliła im mózgi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nazywam Szydło idiotką, ale jak wtedy określić Błaszczaka? Brakuje mi skali...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Intensywnie (a i zawodowo) religijna Gosiewska expressis verbis przyznała rację Brytyjczykom, że to religijni fanatycy są największym zagrożeniem dla Europy czy bezpiecznego świata. Różnice dla cywilizowanego świata między fanatycznymi islamistami a fanatycznymi katolikami są w gruncie rzeczy pozorne i fasadowe. Obecnie, bez porównania więcej gnoju w Europie robią religianci spod kuglarskiego znaku Gott mit uns. Czyli choćby właśnie taki PiS.
  @pandzikus Jeżeli dla ciebie różnica pomiędzy dostaniem serii w brzuch z kałacha a pokropieniem święconą wodą przez nawiedzoną staruszkę (w trakcie odprawiania przez nią egzorcyzmów ;) jest pozorna i fasadowa to radzę zrobić sobie przerwę od kanapowego filozofowania i wyjść się przewietrzyć .:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cieście się redaktorzy z GW że możecie żyć i pracować w tej "zacofanej" Polsce. W kraju muzułmańskim wasze poglądy nie byłyby tolerowane. Pan Michnik już pewnie tego nie dożyje, ale za kilkadziesiąt lat Europa nie będzie już dla was tak przyjazna.
  @A. P. Czystej masci kretyn,wyrosniety w "ciescie".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @A. P. Chcecie uciszyc GW i zbieracie ciegi. Nie pozwolimy sobie zabrac demokratycznych praw, ani Polskiemu Kosciolowi Katolickiemu,ani zednemu innemu. Polska to tez Europa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Do zakładu zamkniętego tych pisowskich idiotów. Ta bezmyślność twarzy Sasina, , Gosiewskiej to gorzej niż kretynizm. Mózgowie nieskalane ani jedną komórką. Zresztą jak inaczej można pokazać bezmyślne, durne, wypowiedzi Broszki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co za wspaniałe jąkanie, stękanie, wzdychanie, przerwy żeby znaleźć jakiekolwiek słowo i słowem idiotyzm poziom intelektualny poniżej zera. I ta idiotka ma posadę w senacie? Kto do tego dopuścił żeby kretynka przesiadywała i kasowała za listę obecności na państwowej posadzie? Jak można być takim prymitywem? Jak można wybrać takie pustołbie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zamachowców z IRA też łączyła wiara. Katolicka.
  @tmeu Co do terroryzmu separatystycznego, jaki prowadziły w Europie np. ETA czy IRA – powoływanie się na nie wydaje się odwracaniem uwagi od sedna problemu. ETA i IRA były organizacjami stawiającymi sobie konkretne cele. Rządy poszczególnych państw zwalczały je, ale też prowadziły negocjacje, a finalnie organizacje te zawiesiły swoją działalność, częściowo lub całkowicie się zdemilitaryzowały, weszły do polityki. Z kim mamy prowadzić negocjacje w przypadku terrorystów islamskich?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tichy10 Z garotą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tichy10 Z terrorystami islamskim nie prowadzi sie negocjacji, ale mozna przeciwdzialac przechodzeniu mlodych ludzi, zyjacych w Europie, na strone terrorystow.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0