Na wniosek marszałka Sejmu ośmioro posłów PO ma stracić część uposażenia. To kara za grudniowy protest. Najwyższą karę prezydium Sejmu wlepiło Sławomirowi Nitrasowi - dostanie około pięciu tysięcy złotych mniej. Ukarano też między innymi Jana Grabca i Henrykę Krzywonos. Platforma zapowiada walkę o swoich posłów. Za wyciągnięciem konsekwencji wobec polityków opozycji był wicemarszałek Stanisław Tyszka. Jak się tłumaczy? Uzasadnienie może zaskakiwać, szczególnie, że kiedyś sam powiedział do posłów w Sejmie 'małpy'.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kto jeszcze tego Tyszkę szanuje ? - NIKT !!! To cymbał nad cymbały !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wicemarszalek to sprzedawczyk ot jaki wstyd kto jest w sejmie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  kukizowe ku...szony
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tyszka ty wstrętny konformisto. Jak ci nie wstyd popierać tą pisowską bandę. Tobie nie "jowy" a "joby" się należą. Zresztą ten cały wasz program to o kant d..py rozbić. Jak spojrzysz w lustro następnego dnia kolaborancie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A jaka kary przewiduje ta grupa komunistów i złodziei przy korycie, za łamanie konstytucji i jej zapisów, za niszczenie demokracji? Co na to marszałek od "małp"?
  @maryla02 dobrze wiesz co powinno ich spotkać, od karnej kolonii w kamieniołomach po wariant rumuński, ale czy spotka? Wątpię. Nikt w tym kraju nie ma jaj, żeby utłuc gadziny pis, rydzyka i kk.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @maryla02 Tyszka - tylko ład i porządek umocnią obecny pisowski stan rzeczy. Żenada i boruta
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mnie bardziej ciekawi jakie bedzie miec zdanie Europejski Trybunal Praw Czlowieka w Strasburgu....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kukiz to przystawka
  @orzk kukiz to idiota kukiz =pis
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @orzk Do skonsumowania. Chyba, że będzie nieświeżo pachnieć., wtedy się ją wyrzuci tam, gdzie jej miejsce. Do śmietnika, nawet nie historii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `