Nowy sędzia Trybunału Konstytucyjnego Grzegorz Jędrejek został wybrany w procedurze, która obraża godność urzędu sędziego - mówi w 'Temacie dnia' były prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński. I dodaje, że sędzia Julia Przyłębska oszczędnie gospodaruje prawdą, mówiąc, że sytuacja w Trybunale jest pod kontrolą. To, co dzieje się w TK prof. Rzepliński określa jednym słowem: chaos.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tu nic nie można dodać Rzepa jest jak Wałęsa mówi i mófi i nik nic nie wie pełna konspiracja , demokratyczna globalizacja , niech nam żyję 1-szy maja , shalom
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pisowskie cioty maja wyrazna awersje do przystojnych i madrych mezczyn jak pan Profesor Rzeplinski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rzadko zdarza mi się być pod takim wrażeniem po wsłuchaniu się w wypowiadane przez kogoś słowa i treści, które z sobą niosą a jeszcze bardziej wątki, na które zwracają uwagę. Pobieżna analiza słów prof. Rzeplińskiego wystarcza do nabrania pełnego przekonania, że junta kaczystowska jest wrogiem moich wartości i stanowi zagrożenie dla moich rodaków. Otuchy dodaje mi fakt, że ludzi myślących jak prof. Rzepliński widzę wokół wielu choć przyznaję, że formatem mu nie dorównują. Moje wyrazy głębokiego szacunku Panie prof. Rzepliński.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ad. @luxveritaspol "Panie Rzepliński, nie żal mi pana" Uzal ty sie nad soba. Nie z nadmiaru rozumu idziesz w faszystowska dyktature jak w dym. Roznimy sie tym i tym roznisz sie od Prof. Rzepinskiego, ze ja walczylem w swoim czasie o wolnosc i demokracje, robie to, na ile moge, rowniez teraz, a ty jestes wspolnikiem kato-faszystowskiej bandy, ktora dewastuje, sprezentowana i tobie, Rzeczypospospolita, niszczy wolnosc i demokracje dazac do straszliwej, faszystowskiej dyktatury. Miej litosc dla siebie i swoich bliskich. Jaki sobie i im szykujesz los?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Julia od prawa? No nie - skądże! Od ziemniaczków i koperku. W budzie z warzywami mogłaby z pewną szansą na zrozumienie swojej dziejowej roli, realizować się i trwać na zydlu, przed wagą szalkową. Pani Julio, po ile dzisiaj ziemniaczki? A koper?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wyśmiewał się z Kaczyńskiego że nie jeżdzi po świecie a ubrany jakby bywał tylko na wakacjach w Bułgarii. Pajac!
  @thomcio25 Kiciu, czlowiek ubrany w worek od kartofli jest nadal elegancki jesli ma w sobie kulture osobista, styl, klase. Powiem ci wiecej, tacy ludzie jak pan Rzeplinski nadaja ton modzie. Nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę; nie suknia zdobi człowieka, lecz człowiek suknię.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Rzepliński, nie żal mi pana. Gdy któryś-tam styropianowy złodziejski rząd obniżał - wbrew prawu - emerytury esbeków (ja nim nie jestem i nie byłem), to pan - profesor prawa - uzasadniał to NIE przepisami prawa, ale tym, że "służyli złej sprawie". To takie miał pan poszanowanie dla prawa ? (wcześniej rządowi złodzieje, także wbrew prawu, okradli emerytów wojskowych). Podobne stanowisko w tej kwestii prezentuje Janusz Korwin-Mikke. I jak twierdzi, nie z sympatii do esbeków, ale z szacunku dla prawa ! Pacta servanda sunt ! Bo kiedy przyjdą zamknąć Rzeplińskiego lub obniżą mu emeryturę, to wtedy zastosują ZASADĘ RZEPLIŃSKIEGO - nieważne prawo, bo Rzepliński służył złej sprawie !!!
  @luxveritaspol Wszystko ma swoje dobre strony. W takiej sytuacji w jakiej znalazlo sie SB, znajdzie sie PIS. Bo służyli złej sprawie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czyli prof. Andrzej Rzepliński uważa że wśród 1500 prawników mających tytuł co profesora, bądź doktora habilitowanego są prawnicy którzy nie wyróżniają się wiedzą prawniczą. Intryguje mnie pytanie czy profesor Rzepliński należy do grupy prawników którzy wyróżniają się wiedzą prawniczą, czy może z słyszeliśmy o nim z powodu układów towarzyskich, dzięki którym miał szanse brać udział w sporze o TK
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `