Politycy PiS to fanatycy, którzy swoją wiarę przekładają na życie publiczne - tak Barbara Nowacka z Inicjatywy Polska komentuje ostatnie wypowiedzi ministra zdrowia i zakaz sprzedaży pigułki ElleOne. Niszczą w ten sposób zdrowie i bezpieczeństwo kobiet - dodaje rozmówczyni Romana Imielskiego. I tego też będzie dotyczył protest kobiet 8 marca - zapowiada Barbara Nowacka.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Takich dziewczyn jak Nowacka nam potrzeba.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A nie wystarczy dać KOPA W DUPĘ klechom? No, chyba, że do nieba się chce... Psalmy panu śpiewać....
  @GoscFB: Ryszard Grzegorczyk
  Aby klechom dać kopa w dupę trzeba być mądrym i mieć charakter, a standardowy katolik to przeważnie stary idiota, wykolejony przez swego klechę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pis-morawiecki nie ma kasy dla inych ministrow bo 500+ zrujnowalo calkowcie finanse Polski dlatego trzeba wszystkie wydarki bardzo zredukowac!!! a zdrowie Polakow nikogo z tzw. pis+ziobro+gowin nie obchodzi, biedny Polak musi patriotycznie umierac a nie wymagac leczenia!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W krajach demokratycznych, tych szanowanych w swiecie, bogatych, politykow ktorzy zle wykonuja swoje obowiazki ZWALNIA SIE. Kto to robi ? Narod ! Jest wiele przykladow do nasladowania, pisalam o tym X razy. Rozmowy, dyskusje, narzekania - niczego nie zmienia. Odnosze wrazenie, ze polskie partie opozycyjne potrafia tylko narzekac i krytykowac . Wkrotce Polska znajdzie sie na bocznym torze w EU, demontaz demokracji, rzady "panow" ktorzy pomiataja spoleczenstwem, a opozycja nie ma zadnych propozycji naprawy dramatycznej sytuacji w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Taka prawda, dobrze że jest ktoś, kto to mówi głośno i bez ogródek. Dziękuję Pani Basiu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Radziwiłł to najgorszy minister zdrowia! Dla niego ważniejsze jest własne sumienie niż dobro pacjentów. Kolejny oszołom w rządzie, którego wspiera Szydło. Grupa " kolesi" cytując rozczochraną wiecznie Mazurek, a przede wszystkim nieudacznicy, którym władza uderzyła do głowy.Ci ludzie powołują się na suwerena do celów politycznych natomiast nie luczą sie zupełnie z dobrem suwerena i jego potrzebami. To straszne jacy ludzie mają się za władzę w tym kraju!
  @tina1180 SUWEREN= NIEZALEZNY WLADCA,MONARCHA ) Slownik poprawnej polszczyzny, PWN, W-wa, 1978, red.nacz. prof.dr. Witold Doroszewski Jaki jest sens wypisywac bzdury ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie chodzi o żadną "wiarę", tylko o poparcie epidiaskopu i Rydzyka dla PiSowskiej formy państwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zwyczajna ciemnota. Gdzie dominuje wiara tam nie ma miejsca dla wiedzy...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `