'Wierzę, że podpisy pod wnioskiem uda się zebrać. I jeśli nawet wniosek będzie przez Sejm odrzucony - to będzie symbol złych intencji obecnej władzy' - mówi o akcji wspierania projektu referendum dotyczącego powstrzymania wprowadzanej reformy edukacji jedna z mam uczniów. Co skłania rodziców do organizowania się i wyrażania publicznie swojego sprzeciwu wobec reformy Anny Zalewskiej?
Reportaż Bożeny Aksamit o rodzicach protestujących przeciwko zmianom w edukacji ukaże się w 'Dużym Formacie', w poniedziałek 27 lutego.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie mam dzieci, ale po wszystkich wypowiedziach rodziców i nauczycieli oraz specjalistów ds. edukacji, jestem przeciwko reformie i będę wspierać strajki i rodziców. Myślę, że to dobrze dla własnych dzieci pokazywać, że chce się coś powiedzieć i zawalczyć bez względu na efekt. Brawo
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cała ta reforma jest robiona tylko i wyłącznie po to, żeby w podręcznikach historii było napisane, że to Jarosław skakał przez płot.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  rodzice w Polsce sa bardzo madrzy+inteligentni+obyci+kulturalni+praworzadni+liberalni+demokraci a ta kacza miernota i nieudacznik z jego ograniczonymi intelektualnie i bezwolnymi wasalami z tzw. pis+ziobro+gowin chca po prostu pis- ciemny lud ktory wstystko kupi!!!! wtedy to nawet ta kacza miernota i nieudacznik bedzie sie wydawal madrzejszy+inteligentbiejszy!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `