- Dziś PiS będzie tłumaczyć, że to kwestia lapsusu, ale wszyscy doskonale wiemy, że miał to na myśli i to było widać - mówi Michał Kamiński. Poseł Unii Europejskich Demokratów komentował m.in. wczorajsze wystąpienie J. Kaczyńskiego w Sejmie: Jarosław Kaczyński w Sejmie: 'Tak, jesteśmy panami'
Więcej
  Komentarze
  Panie Kamiński,skąd wziął się sojusz Pana z panem Kaliszem? Od kiedy ma Pan prawo w imieniu całej opozycji organizować powtsawanie jakiejś jeszcze sub opozycji? Pan Kalisz,twardy komunista niuech sobie daruje i nie ogłasza się przywódcą opozycji.Za rządów komuny Pan Kalisz stanowczo był przereklamowany.Okazało się,że został wyrzucony za tzw.burtę,ale jak widać ciągnie wilka do lasu? Czekaliśy ,kiedo on będzie starał się wstrzelić w odpowiedni moment i kiedy,nadarzy się taka sytuacja?Okazało się .że nadeszło to bardzo szybko. Panie Michale ,do tej pory nie było wiadomo,ale prawdopodobnie to nowe zadanie wyznaczono Panu pezez PIS?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pany som. Czekamy na Jakuba Szele.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  alez to nic nowego. "Spieprzaj dziadu" tez nie bylo lapsusem. Bylo tez wysmiewanie Tuska, ze bawil sie na podworku, bo blizniacy byli przed takim srodowiskiem chronieni przez aspirujaca do bycie "inteligencka rodzina" matke. Tusk, gdy trzeba bylo zarabial malujac kominy, podczas gdy karakan nie splamil sie jednym dniem pracy fizycznej..
  @tw52 Trafnie ujęte i niestety prawdziwe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Żadne tłumaczenia na nic się nie zdadzą. Kaczyński to jest „polityczny” kibol, który od czasu do czasu zapala jakąś racę, czy pochodnię. Może kiedyś się wreszcie przy tym sparzy, ale prędzej zaprószy gdzieś ogień, i wtedy dopiero będziemy mieć fajnie. Poziom wiedzy ma podobno duży, wykształcenie – znaczy się papierki – ma, ale na oko nie różni się od Leppera, może trochę in minus.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  NARODZIE! KIEDY SIĘ OPAMIĘTASZ? Czy w XXI wieku jest do pomyślenia, żeby w kraju w którym władza pochodzi z wyborów i ma słuzyć CAŁEMU SPOŁECZEŃSTWU ( NIE NARODOWI a SPOŁECZEŃSTWU!) tak się odnosić do tego społeczeństwa. PiS = popie...ńce i sku...syny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Moze nie jestem odosobniony w tym temacie , ale ja twierdze ze Michal Kaminski to jeden z najbardziej inteligentnych politykow polskich.Gdy slucha sie jego wywodow , a po przeciwnej strlnie Czarneckiego albo Sasina , to czlowiek mysli ze to jakis baron , a po drugiej stronie jakia sluga albo fornal.Szkoda tylko ze go niema w PO bo to wartosciowy czlowiek.
  @mipi1951 Politykow w krajach cywilizowanych ocenia sie na podstawie tego, co robia, co zrobili dla kraju. Wasi politycy przescigaja sie w gadulstwie, nic nie robia, i nic nie zrobili. Wam wystarcza ich przemowienia , no i bieda i balagan w Polsce, za co sa odpowiedzialni. Popatrzcie na ich twarzyczki i na ich rodowody. A wszystko to za Wasze pieniadze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @110da Same frazesy, zero konkretów, brak refleksji nad działaniami PISu - ot typowy komentarz negacjonisty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska Tragedia. Pozamykano PGR-y. Z niedouczonych chamow zrobily sie "pany". To taka pisowsko-bolszewicka odmiana "dyktatury proletariatu".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Moze Pani Redaktor zechce udac sie na Zoliborz, porozmawiac z ludzmi, ktorzy mieszkaja w sasiedztwie Kaczynskich, np. na ul. Mickiewicza w poblizu nr. 20, oraz na ul .Gen . Zajaczka. Pani Redaktor dowie sie wiecej o Kaczynskim, o jego wychowaniu w nienawisci do Polakow, w ubecko-komuszym luksusie. O ksztaltowanie "osobowosci" braci Kaczynskich dbali ich mamusia z tatusiem, oraz wujaszkowie Swiatkowscy, dreczyciele Polakow w strasznych czasach stalinowskich. O rodzie Kaczynskich mozna sie poinformowac przez Google. Zachowanie Kaczynskiego to nie jest zadna niespodzianka, jakie znaczenie ma tu opinia p. Kaminskiego, czy p. Muchy ? Kaczynski w latach 90-tych ub. w. byl gosciem kanclerza Kohla, nie potrafil sie zachowac, pisaly o tym: Die Welt i FAZ, relacjonowal ta wizyte jego bliski wspolpracownik, ktory wtedy byl tez gosciem kanclerza Kohla. Od tego czasu nikt Kaczynskiego nie zaprasza. Marksista Kaczynski demontuje polska demokracje, intryguje , destabilizuje kraj i izoluje Polske w swiecie. Dobrze byloby wyjasnic Polakom KOGO sobie wybrali.
  @110da przecież to nie "Polacy" go wybrali - to chołota i kibole. To jest naród zdemoralizowany przez komunę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @misio1942 Homo sovieticus niestety.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `