Na 8 marca zaplanowano kolejny protest kobiet. Czy ta forma protestu zdoła wpłynąć w realny sposób na obecną sytuację polityczną w Polsce? - Przez ostatnich kilkadziesiąt lat kobiety na świecie i w Polsce osiągnęły bardzo wiele. Jeśli teraz ktoś próbuje to odebrać, to w moim przekonaniu kobiety na to nie pozwolą - mówi Joanna Mucha, posłanka PO. Rozmówczyni Rafała Zakrzewskiego zaznacza też, że marsze kobiet, takie jak czarny protest lub ten planowany na 8 marca to dopiero początek.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kartofel
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  We wszystkich demokratycznych krajach swiata zdarzaja sie "ambergoldy", "hazardowki" i Bog wie co jeszcze. Ale sila tych krajow jest to , ze sa ujawniane i publicznie (dzieki wolnej, niezaleznej prasie) rozliczane. Jak w ludzkim organizmie, dobrze sie dzieje, ze z miejsc zapalnych wyciskana jest ropa i inne bakterialne zakazenia. Organizm walczy z tymi ojawiami i zdrowieje. Tak samo sie dzieje w krajach z rzadami demokratycznymi. Zwracam sie do ludzi popierajacych Pis, zastanowcie sie czy, czasami pod oslona walki z takimi objawami, nie idziecie juz utarta droga wszelkich Despotow i innej Swoloczy(np Hitlera czy Polpota), ktorzy tez pod pretekstem walki z nierzadem i checia "zbawienia " ojczyzny podporzadkowali sobie krok po kroku swoje panstwa. Najpierw winni wszystkiemu byli zydzi, potem komunisci i zlodzieje (brzmi swojsko) albo kulaki itd. Przy okazji nienawisc i jeszcze raz nienawisc i bez konca oskarzenia, wszystkich niewygodnych, juz nie wiadomo o co. Boze miej w opiece nasza Ojczyzne, to co sie u nas dzieje nie wrozy nic dobrego. Ludzie z Pisu jestescie slepi, pozwalacie niezbyt rozgarnietemu czlowieczkowi co miesiac wyglaszac obelgi, klamstwa, pluc na Rodakow. Nie znajdzie sie nikt wsrod WAS , ktory powie temu "geniuszkowi" i innym po- dobnym, ze tak nie mozna postapic z Polakami, ze to droga do nikad . Ludzie z Pisu czy nie uswiadomiliscie sobie, ze staliscie sie Zamachowcami na demokracje w Poslce. Kiedys karano zamachowcow, najwyzsza kara, jaka jest smierc. Przeciez predzej czy pozniej beda Was rozliczac. Nie moge uwierzyc, ze mozna byc tak zaslepionym , ...nie moge ...nie moge ...nie moge
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "ludzkich panow" Szela rznal pila wolniej, zeby ich mniej bolalo. Zgadzam sie, ze w Warszawie potrzebny jest Bukareszt.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Każdy Polak drugiego sortu musi mieć czapkę, żeby mógł czapkować, jak pany jadom albo idom. I od teraz obowiązuje wymowa paniska Kaczyńskiego: "som", "platformom", "czeba", "sużyć", no i ważny wkład paniska Czarneckiego "Aluja i do przodu". No. Misiewicze pany!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nie pucz durna babo
  @mles407 racja!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jakala Gdzie durna baba ? Wiesniaczka szydlo przyjechala traktorem i udaje premiera ? Albo inna pisowsko.bolszewicka pieknosc typu pawlowicz. Denaturat ci najwyrazniej szkodzi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jakala zamknij jape bucu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panem się trzeba urodzić kartofel to zwykły plebs i tyle
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pięknie upudrowana frazesami gęba, a tu taki pryszcz wyskoczył, dobre panisko i tylko ta słoma...
  @kafe Kto ? Ta stara kupa szydlo co wyglada jak facet, albo "mis bolszewi" pawlowicz. To twoje idealy kobiet. Rozumiem .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No co? Ludzki pan! Jeszcze dybow przed Sejmem nie postawil.
  @standard_jestem Ale barierki...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `