Zakaz marszałka Sejmu na wyjazd na międzynarodową konferencję kobiet do Waszyngtonu to próba zastraszania posłów opozycji - mówi w 3x3 posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt. Widać, że sprawy kobiet dla marszałka Kuchcińskiego nie są ważne - dodaje rozmówczyni Agaty Kondzińskiej. I zapowiada, że i tak pojedzie do Waszyngtonu, by głos Polski w sprawach kobiet był bardziej słyszany.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  GW dezinformuje, nie ma zakazu wyjazdu jako takiego, natomiast "zakaz" dotyczy finansowania z pieniędzy publicznych tego wyjazdu, czyli nie jest traktowany jako służbowy. I bardzo dobrze, posłowie nadużywają wyjazdów służbowych. zob. serwis21.blogspot.com/2017/02/poselskie-wyjazdy-za-granice-i-za.html
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak myślę że Marszałek Kuchciński chciał wysłać Panią Kruk która w jego mniemaniu lepiej reprezentowała by Kobiety Polskie. Emeryt ze Śląska
  @mariop kaczyńskiego. kaczyński jest najlepszym reprezentantem w każdej sprawie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jaki "marszałek"? Pisowska karykatura marszałka, a nie marszałek sejmu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dołączy do niej głupi Rysio zwany maderskim?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy narzeczona Jola Szczypińska też ma zakaz wyjazdu za granicę?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ja tez ma 3 x 3 do admina tego forum: 1. dlaczego usuwasz komentarze? 2. nie wstyd ci być cenzorem w "wolnej prasie"? 3. kto ci płaci?
  @birdy-niam-niam takie pytania proszę zadawać "wsieci"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @birdy-niam-niam No przestan juz. Caly ubaw polega na obserwowaniu znikajacych komentarzy i oburzenia czlonkow sekty GW gdy napisze sie cos z sensem, ale niezgodnego z wiara wyznawcow homogazetki. Nie psuj zabawy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Marszałek zasponsoruje wyjazd na pielgrzymkę do Lourdes , aby tam modlić się o cud uzdrowienia ministra obrony narodowej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo Panią popieram, Pani Joanno! - mężczyźni są niczym dopóki nie są w stanie uznać praw kobiet. A przykład z panią premier trochę słaby, Pani redaktor (choć pewnie celowo prowokujący) - wszakże to kobieta w 100% sterowana przez wątpliwej jakości faceta z kotkiem. Jako zwyczajny facet popieram pełne równouprawnienie - jestem z Wami drogie Panie, równe Panie.
  @zibida w imieniu swoim i innych kobiet dziekuje Panu za taka postawe, pozdrowienia ;-))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `