Premier Beata Szydło nie widzi nic dziwnego w tym, że do Krakowa podróżuje wojskowym samolotem CASA. Na konferencji prasowej podkreśliła, że chciałaby wykorzystywać do tego celu tradycyjne środki komunikacji publicznej, ale - jak to ujęła- 'jako osoba ochraniana wiązałoby się to z utrudnieniami dla innych pasażerów'. Jeszcze w 2012 roku działacze PiS mieli zupełnie inne zdanie na temat lotniczych podróży polityków Platformy Obywatelskiej.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  W krajach demokratycznych, tych praworzadnych, szanowanych w swiecie i bogatych, politycy nawet najwyzszej rangi, mieszkaja w swoich domach, mieszkaniach, na urlopy i w sprawach prywatnych, jezdza na wlasny koszt. Mozna ich spotkac na ulicy, w tramwaju. Ile Polakow kosztuje ten blichtr, bizantyjska pompa i arogancja tzw. "wladzy" ? Czy Polacy zechca zrozumiec, jakie konsekwencje bedzie miala postepujaca izolacja Polski w swiecie , nieprzestrzeganie przez rzad PiSu postanowien traktatu z Lizbony ? Czy Was to nie interesuje ? Gdzie jest Wasz patriotyzm ?
  @110da Patrioci to wyklęci i hajlowanie a rozum Polacy mają ale ograniczony do wyboru zawsze tych samych ludzi od 25 lat. A ci to skrzętnie od 25 lat wykorzystują. Czyli skłócić społeczeństwo a robić swoje czytaj robić sobie dobrze za czyjeś. Do póki nie rozstaniemy sie z nimi raz na zawsze do póty bedzie bez zmian. Glupis bos biednyś biednyś bos glupis od cała filozofia wystarczy tak manewrować aby byc cały czas u koryta stwarzając tym na dole, ze jest Oki
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Premier Danii dojeżdża do pracy rowerem a posiłki jada w publiczny barze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no ale ta atrapa premiera jest z tzw. pis a to znaczy: klamstwo+oszustwo+manipulacja!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niech lata naj na miotle Ale jest szansa ze bedzie katastrofa a z takich raczej sie nie wychodzi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale się sołtysowa boi, powinna latać rejsowym LOT-em, jak wszędzie na świecie się robi, poza Rosją oczywiście.
  @peterski60 W sumie to jej się dziwię. Wygląd na to, że w rejsowym LOTu, PKP czy taksówce byłaby o wiele bezpieczniejsza niż w borowskim konwoju. W trosce o bezpieczeństwo pani premier domagajmy się by podróżowała publicznymi środkami transportu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No tak obowiązki domowe wzywają, to nic że Premier RP , kolacja musi byc podana na czas, tradycja zobowiązuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `