W dniu zakochanych razem z firmą E. Wedel sprawdziliśmy, jak kochają warszawiacy. Pomysłów było wiele - od tych romantycznych, po niezwykle szalone. Zobacz, czego dowiedzieliśmy się na ulicach Warszawy i pamiętaj, że miłość warto wyznawać nie tylko w walentynki. Na koniec niespodzianka - making of z naszej relacji na żywo.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Mam nadziej, ze przypadek KUKIZ w polityce jest przypadkiem "przy pracy ...w domysle, jak kto woli. Intelekt zadny, wiarygodnosc zadna, loalnosc wobec glosujacych absolutna KATASTROFA. NIKT NIE MOZE POWIEDZIEC, ZE STANOWI OPOZYCJE.
  @wh2015 Inne partie w Polsce funkcjonuja podobnie, Polakom to nie przeszkadza, garstka obywateli narzeka i demonstruje, nikogo to nie obchodzi. Prosze popatrzec na "rozmodlone" oblicza Polakow w TV TRWAM, posluchac tego, co im w glowy wbijaja rydzykowi indoktrynerzy. Odnowa moralna jest w Polsce potrzebna, a takze rzetelna informowanie spoleczenstwa o E i o funkcjonowaniu demokracji. Powinni to robic dziennikarze, ale jak widac, tego nie robia. Trzeba ludziom wytlumaczyc, ze nie sondaze, a wyniki pracy, realizacja zobowiazan politykow decyduja o ich popularnosci. Powinnito robic profesjonalnie dziennikarze - ale nie robia ! Po 27 latach wolnosci Polska powinna byc sprawiedliwym, praworzadnym i zamoznym krajem. Nie jest, jest a tabuny polskich sprzataczek i innych poszukiwaczy "zlotego runa", mozna spotkac na kazdym kroku w Europie zach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `