Projekt 'wielkiej Warszawy' jest tak pomyślany, by duże poparcie PiS w gminach dało miejsca w radzie Warszawy, to chamski skok na stołki - mówi w 'Temacie dnia' prof. Ryszard Bugaj. Jego zdaniem, w samorządach jest wiele złego, ale w tym projekcie nie ma intencji naprawy, tylko wzięcia dla siebie. To tak, jak z Trybunałem Konstytucyjnym, który trochę wzięto pod but a trochę go ubezwłasnowolniono - dodaje rozmówca Wojciecha Maziarskiego.
Więcej
  Komentarze
  ...nie tylko zachowuje się jak cham, nawet ryj ma chamski, ten wazeliniarz kaczora
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W krajach cywilizowanych, jezeli jakas decyzja, czy projekt wzbudza watpliwosci, to sprawdza sie w pierwszej kolejnosci zasadnosc prawna takiego planowanego przedsiewziecia. Prosi sie o opinie wysokiej klasy specjalistow z tej dziedziny. Jezeli opinia jest negatywna, jezeli specjalista stwierdza , ze to przedsiewziecie jest niezgodne z prawem, to takie plany laduja w koszu- Plany p. Sasina i Co nalezy zaopiniowac i w przypadku, jezeli zostanie udowodnione, ze nawet w Polsce ( kraju tez demokratycznym ! ) Sasin i Co nie maja prawa podejmowac waznych decyzji ponad glowami spoleczenstwa, wrzucic je do kosza i zadac odwolania p. Sasina .i Co. Powinni sie tym zajac dziennikarze i opozycja. Zapraszanie p. Bugaja, prezentowanie czytelnikom WYBORCZEJ jego prywatnej opinii i prezentowanie jego niegrzecznosci,zle swiadczy o p. Maziarskim ! Skonczyc z oglupianiem Polakow.! Kiedys w Polsce bylo okreslenie GUTE KINDERSTUBE, czyli dobre wychowanie. P. Bugaj o tym nie slyszal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Bugaj, to właśnie dzięki m.i.n. panu taki Sasin może takie cuda wianki obstawiać. Pan, panie Bugaj, twardo namawiałeś do głosowania na Du.ę i PiS! Teraz masz co chciałeś, idioto! K... mać, szlag mnie trafia gdy słyszę teraz lament i żale kretynów którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi i podstawowej logice namawiali do głosowania na PiS a teraz płaczą, że pierwszy sekretarz robi to co było wiadome dla każdego z IQ większym niż rozmiar buta mierzony w metrach, że zrobi. Walnij się pan młotkiem w głowę, mocno, gdy następnym razem przyjdzie panu ochota na wyglaszanie jakichkolwiek mundrości.
  @yellow_tiger Zapraszanie takiego osobnika jak Bugaj i wysluchiwanie jego bredni i niegrzecznosci bardzo zle swiadczy o zapraszajacych - w tym przypadku o p. Maziarskim. Oglupianie spoleczenstwa jak za peerelu !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skok na stołki dotyczy wszystkich. I tych co skaczą, i tych co zasiedziali w fotelach posmarowanych klejem. Aglomeracja nie powinna być równoznaczna ze zmianą struktur administracyjnych. I ten projekt PiS jest wystarczająco zly. Wystarczy preferować w dotacjach, grantach i wszelkich funduszach zewnętrznych dla samorządów integracyjne inwestycje, wspólne infrastruktury pod tereny mieszkalne na pograniczu miejscowości, oczyszczalnie ścieków, drogi i ścieżki rowerowe łączące sąsiednie miejscowości itp. Ciekawe, na ile wzrosną ceny gruntu w takiej aglomeracji i czy to nie będzie argumentem dla poparcia projektu PiS-u. Dziś wypowiadają się politycy i nie zainteresowani biznesem. A co na to banki i inwestorzy? A prezydent stolicy, z lekceważeniem wypowiadająca się o mieszkańcu Ząbek, który chce rządzić centrum Warszawy. Sama niby z Wawra, ale kamienice w Śródmieściu umiała znaleźć. A czemu to niby mieszkaniec Leśnej Podkowy nie ma zabrać głosu na temat zabudowy Placu Teatralnego, nieprawdaż?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  BEŁKOT
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To nie projekt Sasina, wczoraj nie potrafil powiedziec ile jest punktow tego programu, on go po prostu nie zna. Sasin chce byc prezydentem stolicy, ale przeciez to mu sie nie uda!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szanowny panie Maziarski, czy naprawde potrzebny jest prof. Bugaj by pan zrozumial ze JUZ pan jest pod butem razem z cala reszta obywateli, z ktorych - trzeba przyznac - co najmniej polowa bardzo pod butem byc lubi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przepis na "mołotowa" bez trudu znajdziesz w internecie !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0