Wawrzyniec Hłasko był jednym z protestujących przed sejmem 16 grudnia 2016 r. Policja kilka dni później opublikowała jego wizerunek wśród 21 innych protestujących, a prokuratura postawiła zarzuty. - Zagrałem w filmie 'Pucz', gdzie jestem przedstawiony, jako ktoś być może odpowiedzialny za destabilizację państwa - mówi Hłasko. Co robił pod Sejmem? Jak wyglądało jego przesłuchanie? Zobacz rozmowę Igora Nazaruka z Wawrzyńcem Hłasko.
Więcej
  Komentarze
  Prawdziwy bohater! Psychologia tłumu zadziałała, w tłumie zachowywał się prawie jak kibol, a potem się robi z siebie ofiarę "kaczyzmu". Na żywo TVP efekty dodawała, nie wiedział, że stał między reporterem i kamerą itd. Tak jasne... www.youtube.com/watch?v=kCSWzf5odno&feature=youtu.be&t=1m42s
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska stała się państwem sku...onym, rządzonym przez marne gnidy, których usłużnymi pomocnikami są jeszcze marniejsze gnidy. Cenę za to sku...enie zapłaci ciemny lud, ale też muszą ją zapłacić pisowskie ku.... Kiedyś władzę stracą, jak nie tak, to siak, ale stracą. Nie wolno wtedy okazać litości. Ku... muszą wiedzieć, że ku...enie w polskiej polityce bardzo, ale to bardzo drogo kosztuje, a di rachunku doliczane są procenty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  precz z kaczyzmem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  12 minuta 52 sekunda filmu widać jaki gostek jest przestraszony. Ciamajdan broniony przez "cioty", wczoraj bohater i agresor dzisiaj, biedny chłopczyk bojący się lampy od kamery. Oj ciamajdy. Ten pan chyba lubi chłopców tak wygląda i tak się tłumaczy, biedaczek.
  @kawabis o, taki niewinny jak prezes Kaczyński?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oczekiwałem rzetelności, oczekiwałem pokazania nagrania z tym "niewiniątkiem", niestety, nie doczekałem się. Spójrzmy zatem obiektywnie (od 2:06): youtube.com/watch?v=kCSWzf5odno Ten człowiek nie wygląda na przerażonego kamerą. On wyładowuje swą złość, kipiąca w nim w realu, on uderza wielokrotnie w kamerę, prze ku niej swym ciałem. W siedzibie Wybiórczej jest dobrze ułożonym koteczkiem, mruczącym o swym dobrym serduszku. Naturam expellas furca, tamen usque recurret. Cham w Tobie siedzi, Wawrzyńcu, cham i agresor.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pis to banda zagrażająca Polsce należy ich odsunąć od władzo sprawiedliwie osądzić i posadzić
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `