Szef MON Antoni Macierewicz dziękował swojemu kierowcy za szybką jazdę do Torunia, bo w Polsce jest w dobrym tonie chwalić się brawurową jazdą - komentuje Aleksandra Sobczak. I przypomina, że co roku z powodu przekraczania prędkości i wymuszania pierwszeństwa ginie na polskich drogach 3 tys. osób.
Więcej
  Komentarze
  Poklask dla łamania prawa to jest już wizytówka dojnej zmiany, Szydło. I co ty na to, masz jakieś frazesy przygotowane na taką okazję Szydło?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na temat tego moralnego dna nie chce się nawet pisać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dobra zmiana, dziadowstwem pisana. W normalnym kraju demokratycznym w pełni, taki minister już byłby zdymisjonowany! Toż to potencjalni mordercy pędzili od Rydzyka do do Kaczyńskiego. Uciekli z miejsca wypadku, który spowodowali!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdyby p. Kazimierz zyl w ktoryms z krajow demokratycznych Eur. zach., to policja ktora by sie natychmiast pojawila na miejscu wypadku zabralaby p. Kazimierzowi prawo jazdy. Nastepnie p. Kazimierz bylby skazany w procesie sadowym na kare wiezienia ( za ta jatke ktora urzadzil na drodze, za niezwracanie uwagi na czerwone swiatlo itp, itd ). Jezeli p. Kazimierz bylby w stanie udowodnic w sadzie, ze dzialal pod presja pis-antka, to i pis-antek by wyladowal za kratkami, a mozliwosc sprawowania funkcji panstwowych i spolecznych ( po odsiadce ) bylaby odebrana pis-antkowi, do konca jego zywota. To samo dotyczy pozostalych "bohaterow" tej wyprawy do Ojca Biznesmena.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skąd te pretensje? Przecieź Minister Macierewicz spieszył się nie dla siebie prywatnie, tylko dla Ojczyzny Naszej Ukochanej, Dla Ojca Dyrektora Przewielebnego i dla Naczelnika Państwa naszego! Cel uświęca środki!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bo pis-antek to husar i w kawalerii tez byl!!! on to nawet bez broni lecial na Niemcow pod Monte Casino czy przeciwko sowietom nad Wisla , taki ten pis-antek jest bohaterski!!! a najlepiej to pis-antek ma opanowane ucieczki!!! spowodowal pis-antek wypadek i co, po prostu uciekl!! taki to jest z tego pis-antka bohater!! on poprostu taktycznie sie cofa . bo bohatersku, dac mu medal za zaslugi za pis-szambo w Polsce!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `