W 12 ośrodkach akademickich będą w środę protestować studenci. Młodzież być może do tej pory oczekiwała, że władza się opamieta i nie będzie kroczyła ścieżką sabotażu własnego państwa - mówi w 'Temacie dnia' prof. Radosław Markowski, politolog z SWPS w odpowiedzi na pytanie, dlaczego dopiero teraz młodzi ludzie wychodzą na ulice. Ta grupa wiekowa nie ma pojęcia, co to jest żyć w niedemokratycznym ustroju - stwierdza rozmówca Justyny Sucheckiej. Dobrze, że się połapali, że w kraju coś jest nie tak - zauważa prof. Markowski.
Więcej
  Komentarze
  TA, zobaczymy, akurat studenci to nie neofoby, wolą zmiany
  @annapajo ciepła woda w kranie to za mało
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @annapajo Masz dom, żonę i dzieci. I sąsiadów. I przychodzi ktoś i roz... to wszystko. Dobra zmiana? Ukraińcy mówią tak : da bude chuże, da bude inaksze ) Kij na drogę tym sposród ( zresztą zupełnie , zgodnie z rozkładem Gaussa, głupawym w wiekszości) studentów, którzy zlekceważą dzisiejszy marsz. Kiedyś będzie im tego brakowało do życiorysu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Żakowie! Nie dajcie się hejterom spod znaku falangi! To Wy jesteście przyszłością narodu, a nie MW i jej paramilitarne ramię ONR...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  BRAWO studenci!!!!!!! to wy jestescie to nowa elita w Polsce!! pokazcie, ze jestescie madrzy-rozsadni+patrioci´+Europejczycy+kulturalni+wyksztalceni+obyci+otwarci na humanitarne idee!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wrreszcie studenci zajarali
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszyscy mają dość PIS-u a oni nadal rządzą. Co najmniej dziwne. Ale myślę, że to już ostatnie podrygi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo proszę krakowskich studentów, aby wycofali się z blokady dróg A4, oraz E7 Kraków -Zakopane Nie zachowujcie się jak Samoobrona? ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oderwani od koryta? :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  co wybiórcza, znowu judzimy? Pozdrawiam Losiu
  @losiu4 Wal się Losiu - nie pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @losiu4 Co tu robisz pisowski trollu? Idź stąd precz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `