Szef MSZ na konferencji z Beatą Szydło z rozbrajającą szczerością ocenił szanse na sprowadzenie wraku tupolewa do Polski, który wciąż przebywa na terytorium Rosji.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Po co ten wrak ? Tylko niepotrzebne wydatki ! Przecież już u nas wyjaśniono - był zamach !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  czyli jakby nie patrzyć skuteczność taka sama jak poprzednich, tyle że tamci nie zawracali sobie dvpy pozyskiwaniem materiału na miesięcznicowe medaliki i breloczki
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pewna część wraku Tupolewa tkwi sobie wbita w brzozę (przypadkowo ta najważniejsza dowodowo). W pierwszym rzędzie należałoby więc chyba sprowadzić brzozę?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ktoś Waszczykowskiemu coś amputował, bo już nie prezentuje tej bojowości, z jaką podczas kampanii wyborczej dowodził, że wydrze wrak Ruskiemu z gardła. Przytyło się nieco, zarosło, dobrze jest, walczyć już się nie chce. I ja to rozumiem. Tylko po co te słowne gluty w duecie z panią, za przeproszeniem, premierką. Żenada. Aleście, rodacy splamieni głosowaniem na tę szajkę, aleście dupska dali!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A miało być tak pięknie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A po co tym idiotom zlom? Na relikwie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A rozwiązanie jest banalnie proste: Macierewicz uruchamia rowerowe oddziały kiboli z patriotycznej samoobrony z bronią magnetyczną, bombami próżniowymi i dronami do pomocy. Porywa wrak i w polu grawitacyjnym w osłonie sztucznej mgły przewozi złom do Polski. Pytanie brzmi: po co komu ten złom? Odpowiedź brzmi - po nic. Dopóki jest w Smoleńsku, to paliwo i woda na młyn dla Pis'siorowskiej "zamachowej" tuby propagandowej. Przywieziony, nada się tylko do przetopienia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co zrobi pis jak Putin bedzie chcial sie pozbyt zardzewialego szrotu ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `