W warszawskiej prokuraturze okręgowej rozpoczęły się przesłuchania osób, które uczestniczyły w protestach pod Sejmem 16 grudnia 2016 roku. Wezwania otrzymały osoby, które zgłosiły się po tym, jak ich zdjęcia zostały opublikowane na stronie policji . Reprezentujący te osoby mecenas Jarosław Kaczyński mówi, że chociaż przesłuchiwani są w charakterze świadków w sprawie, to postępowanie organów ścigania w tej sprawie jest precedensowe. Czy znaczy to, że możliwe jest wystąpienie przez jego klientów do sądów ze sprawami przeciwko policji?
Więcej
  Komentarze
  Pozwy o naruszenie dóbr osobistych i odszkodowania i koniec! Nie ma się co czaic. Z koltunami trzeba twardo, inaczej nie pójdą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co to znaczy " "jest precedensowe"? Jezeli Kaczynski i jego ferajna postepuja niezgodnie z prawem, to nalezy o tym wyraznie mowic i ich oskarzyc. Gnom z cudzej willi na Zoliborzu wskrzesza w Polsce komune .
  @icom-62 Atmosfere grozy , zastraszania Polakow, ich oskarzania, stosowali w Polsce dwaj wujaszkowie Kaczynskiego, bracia Swiatkowscy. Kaczynski nic innego nie potrafi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @icom-62 Medrcu, Zoliborz to byla przed wojna elegancka i b. skoromna dzielnica, zamieszkiwala Zoliborz polska inteligencja, urzednicy panstwowi, dziennikarze, inzynierowie, lekarze, oficerowie, jak np.gen. Sosabowski. Po wojnie, ludzie wracali do swoich rozwalonych domow, remontowali je, a "wladza ludowa", w celu likwidowania polskiej inteligencji, patriotow, zabierala domy o pow. powyzej 100 m .kwadrat. i wyrzucala wlascicieli na ulice. N ulice wyrzucono tez rodzine Lisa Kuli, a dom ( przy ul. Mickiewicza 20 , na ul. Gen. Zajaczka) podarowano utrwalaczom wladzy ludowej, Kaczynskim. Gnom siedzi w tym domu do dzis. Ucz sie historii i zacznij myslec, biedny czlowieczku !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @icom-62 Medrcu ! Ten art. dotyczy Kaczynskiego , bo to on jest w Polsce samozwanczym wladca absolutnym, tzn. cala wladza jest w rekach Kaczynskiego. Uczcie sie demokracji, tam nad Wisla !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A może szanowna Policja dołączy i moje zdjęcie? Co prawda mnie tam nie było, ale wyślę fotkę, bo lubię przebywać w dobrym towarzystwie :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy to zart PRIMAAPRILIS z tym nazwiskiem? Co moze zrobic mecenas noszac takie przeklete nazwisko nie wbudzajace zaufania?
  @wh2015 Właśnie to, co robi. Próbuje to nazwisko oczyścić. I chwała mu za to. Nie każdy Kaczyński to sukinsyn.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skończą tak jak w tym filmie W jak wendetta
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pie...ny zoliborski grzyb. Bialorusi mu sie zachcialo. coz to sa za sku...syny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlatego na protest w masce Błaszczaka :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kibole mieliby maski i po kompocie. A jak uczciwy czlowiek chce zademonstrowac swoje niezadowolenie to musi potem szukac swojej podobizny w internecie, bo a nuz komus jego fizjonomia przeszkadza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0