W warszawskiej prokuraturze okręgowej rozpoczęły się przesłuchania osób, które uczestniczyły w protestach pod Sejmem 16 grudnia 2016 roku. Wezwania otrzymały osoby, które zgłosiły się po tym, jak ich zdjęcia zostały opublikowane na stronie policji . Reprezentujący te osoby mecenas Jarosław Kaczyński mówi, że chociaż przesłuchiwani są w charakterze świadków w sprawie, to postępowanie organów ścigania w tej sprawie jest precedensowe. Czy znaczy to, że możliwe jest wystąpienie przez jego klientów do sądów ze sprawami przeciwko policji?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pozwy o naruszenie dóbr osobistych i odszkodowania i koniec! Nie ma się co czaic. Z koltunami trzeba twardo, inaczej nie pójdą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co to znaczy " "jest precedensowe"? Jezeli Kaczynski i jego ferajna postepuja niezgodnie z prawem, to nalezy o tym wyraznie mowic i ich oskarzyc. Gnom z cudzej willi na Zoliborzu wskrzesza w Polsce komune .
  @icom-62 Atmosfere grozy , zastraszania Polakow, ich oskarzania, stosowali w Polsce dwaj wujaszkowie Kaczynskiego, bracia Swiatkowscy. Kaczynski nic innego nie potrafi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @icom-62 Medrcu, Zoliborz to byla przed wojna elegancka i b. skoromna dzielnica, zamieszkiwala Zoliborz polska inteligencja, urzednicy panstwowi, dziennikarze, inzynierowie, lekarze, oficerowie, jak np.gen. Sosabowski. Po wojnie, ludzie wracali do swoich rozwalonych domow, remontowali je, a "wladza ludowa", w celu likwidowania polskiej inteligencji, patriotow, zabierala domy o pow. powyzej 100 m .kwadrat. i wyrzucala wlascicieli na ulice. N ulice wyrzucono tez rodzine Lisa Kuli, a dom ( przy ul. Mickiewicza 20 , na ul. Gen. Zajaczka) podarowano utrwalaczom wladzy ludowej, Kaczynskim. Gnom siedzi w tym domu do dzis. Ucz sie historii i zacznij myslec, biedny czlowieczku !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @icom-62 Medrcu ! Ten art. dotyczy Kaczynskiego , bo to on jest w Polsce samozwanczym wladca absolutnym, tzn. cala wladza jest w rekach Kaczynskiego. Uczcie sie demokracji, tam nad Wisla !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A może szanowna Policja dołączy i moje zdjęcie? Co prawda mnie tam nie było, ale wyślę fotkę, bo lubię przebywać w dobrym towarzystwie :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy to zart PRIMAAPRILIS z tym nazwiskiem? Co moze zrobic mecenas noszac takie przeklete nazwisko nie wbudzajace zaufania?
  @wh2015 Właśnie to, co robi. Próbuje to nazwisko oczyścić. I chwała mu za to. Nie każdy Kaczyński to sukinsyn.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skończą tak jak w tym filmie W jak wendetta
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pie...ny zoliborski grzyb. Bialorusi mu sie zachcialo. coz to sa za sku...syny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlatego na protest w masce Błaszczaka :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kibole mieliby maski i po kompocie. A jak uczciwy czlowiek chce zademonstrowac swoje niezadowolenie to musi potem szukac swojej podobizny w internecie, bo a nuz komus jego fizjonomia przeszkadza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `