Obecna władza straszy demonstratówów sądami i prokuraturą, Jarosław Kaczyński im ubliża - komentuje Wojciech Maziarski. I dodaje: skoro władza tak reaguje, to pokazuje, że te protesty są skuteczne.
Więcej
  Komentarze
  Nie dziwi mnie zachowanie władzy. Tam gdzie istnieje duży deficyt intelektu pozostaje jedynie kłamstwo i agresja. A państwo budowane na kłamstwie tak jak to obecnie się dzieje czeka marna przyszłość bo przecież to w końcu musi się zawalić. Szkoda tylko Polski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PiSiory to tylko banda tchórzy, dorwali sie do władzy i myślą ze są bogami. Kiedy dojdzie dzień ich klęski znów beda jedynie tchórzami błagającemu o litość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cóż wasza PiS to banda przerażonych gnojów ktoryz bojąc sie czegoś reagują agresja, złością i chcieliby wszytkixh ukraść. Tyle ze czym bardziej beda tak robić tym bedzie narastała coraz większa nienawiść do nich jak do okupantów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PIS się boi więc straszy wszystkich inaczej myślących. Nikt nie broni kaczorowi wizyt na Wawelu, ale... Niech chodzi piechotą tak jak wszyscy, nic poza tym. Do królów mu daleko i z każdym dniem coraz dalej chociaż już prawie wjeżdża do grobów królewskich rządową limuzyną. Gdyby szedł piechotą od stóp wawelskiego wzgórza nikt by nie protestował.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Takich politykow jak Kaczynski nie ma w calym swiecie cywilizowanym. Samozwanczy wladca w kraju nadwislanskim, bez oglady, bez elementarnej wiedzy o tym, jak funkcjonuje demokracja, arogancki w stosunku do Polakow, robi wszystko, zeby przywrocic w Polsce "dawne czasy". Zamiast pozbyc sie Kaczynskiego i jego ferajny, osadzic sprawiedliwie, jest on przedmiotem nieustajacego zainteresowania dziennikarzy ! Czekam, kiedy dziennikarze zajma sie tym, co jest najistotniejsze, uswiadamianiem oglupianego spoleczenstwa (znacznej czesci), jak funkcjonuje demokratyczne spoleczenstwo. Publikowanie szczegolow z zyciorysu Kaczynskiego, okupujacego cudza wille na Zoliborzu - ubecki podarunek dla famuly Kaczynskich - utrwalaczy wladzy ludowej , mogloby sie przyczynic do edukacji moralnej Polakow . Kaczynski izoluje Polske w swiecie, demontuje polska demokracje, obraza Polakow. Ile kosztuje utrzymywanie Kaczynskiego i jego ochrona przed Polakami ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co za naród! Nie ma szacunku dla Naczelnika, który co miesiąc nie szczędząc sił wspina się na schodki, by przemówić do niewdzięcznych słuchaczy. Nie doceniają ogromu jego poświęceń. A on mimo wszystko rzuca perły swych myśli przed wieprze oderwane od koryta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `