Na wieść o tym, co się dzieje w Sejmie udałem się na Wiejską. Znalazłem się tam w grupie kilku tysięcy osób, które siła rzeczy zablokowały wyjazd samochodów. I chyba na tym polega moje przewinienie - mówi Jarosław Malicki. Jego zdjęcie znalazło się wśród zdjęć 21 osób, które protestowały pod Sejmem. Dlaczego czuje się oburzony umieszczaniem jego wizerunku na stronach warszawskiej policji i jakie kroki podejmie w związku z tym?
Więcej
  Komentarze
  To tylko 21 osób tam było? Ja widziałem kilka tysięcy!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo, niech inni pójdą w twoje ślady.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Błaszczak i Zieliński to para idiotów
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  odszkodowanie to jedno, a dlaczego nie domagać się ujawnienia i upublicznienia wizerunku osób, które brały udział w demonstracji ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Odszkodowanie powinno być porównywalne z tym jakie wydała przemkowa szkarada.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ŚMIERDZIELE błasszczak i zielińsski PRZECIEŻ NIE POTWIERDZĄ ,ŻE WYDALI ROZKAZ, JAK ŻEŚ MĄDRY TO WYKONUJ,ALE POPROŚ NA PIŚMIE!BĘDZIE WIADOMO JAKA MENDA ZADYSPONOWAŁA KONFETTI, CZY MALTRETOWANIE DEMONSTRUJĄCYCH!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  błaszczak i cały pis to małe hitlerki i pajace
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  NATYCHMIAST do sadu podac policje i to wszystkie te osoby, ktorych zdjecie zostalo opublikowane! Nauczyc raz na zawsze prawnych dzialan a nie pozwalac na lamanie prawa. TGen minister Blaszczak to duren, jakiego swiat nie widzial, co mysmy sobie w Polsce narobili tego tez swiat nie rozumie! L.Dorn radzi w dzisiejszym numerze co powinny zrobic te osoby i opozycja! Panie Schetyna macie okazje!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0