Czy jest możliwość powtórzenia głosowanie ws. budżetu? - Codziennie można zgłaszać nowe propozycje. Przypomnę, że nie można powtórzyć głosowania, ale był pomysł, który przyjęliśmy, że można te poprawki rozpatrzyć w Senacie, a potem jeszcze w Sejmie - mówi szefowa gabinetu politycznego premiera, Elżbieta Witek. Nieoficjalne informację są takie, że jeśli PO opuści salę plenarną, będzie można odroczyć posiedzenie Sejmu. Co na to Grzegorz Schetyna?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pani Witek a co na to Pięta, Pałka, Pupa i Kogut?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to nie sejm, to pis-szambo!!! te pis-(p)osly zrujnowaly juz wszytko w Polsce!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak właściwie to bardzo dobrze, że sejm nie pracuje!!!! Wyprodukował już dość bubli prawnych!!!! Polacy powinniśmy się cieszyć. Ja zblokowałabym do 2019r!!!! Brawo PO i Nowoczesna!!!!! Jestem z Wami!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PiS robi sobie jaja z opozycji. Bo jaki sens ma rozmowa w Konwencie Seniorow i obietnica odroczenia posiedzenia Sejmu jesli rownoczesnie maszynka do glosowania Senatu na rozkaz Karczewskiego zatwierdzila bez poprawek nielegalnie "uchwalona" ustawe budzetowa. Kaczynski chce pokazac, ze opozycja nie ma nic do gadania.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Katastrofalne jest poczuwanie się do zobowiązań wobec kogoś kto popełnia błędy. Skoro głosowanie ws. budżetu było nieprawne to oczywiste jest że lepiej go nie powtarzać.
  @tkj Budzet musi byc uchwalony, bo na budzecie opieraja sie rozne finasowe rozliczenia w Polsce oraz z UE. Musi byc uchwalony w taki sposob, ze prawidlowosc uchwaly i jej legalnosc nie podlega watpliwosci. Zwlaszcza, ze TK zostal skolonizowany przez PiS i nie daje juz gwarancji pilnowania legalnosci uchwal Sejmu i Senatu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `